Rimantas (54 m. Vilnius)
:::920Visuomet pragmatiška. Ir įvairi. Bet niekada nebūna bloga. :::607 :::960

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (35 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:16562
Отвечаемость:98%
Число посещений:4279
Посещал последний раз:2024.07.01 19:55
Анкета создана:2010.08.02 09:13
Анкета обновлена:2021.10.15 10:35
Похожие анкеты
Номер профиля: 731726 Негодная анкета
Имя:Rimantas
Возраст:54 m.
Ūgis:190 cm
Знак зодиака:Водолей
Местность:Vilnius
Статус:В разводе
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Коротко обо мне
Характер:
ENFJ, o dabar jau rodo ENTJ. Vat tokia štai migracija
Kнига, фильм:
Daug knygų perskaičiau. Labai daug. Tiek daug, kad net pamiršau, kokias skaičiau. Smagu, kai bendrauji su tokiu pat apsiskaičiusiu.
Вид спорта:
Kokia ten šaka... Visas medis. Dabar daugiausia tai dviratis.
Ещё кое-что:
"Kiekvienas turėtume ieškoti ir surasti savo Romuvą. Ši Romuva - tai mūsų ramybės vieta arba Dieviškos Palaimos būsena - Romovė, kuri yra pats brangiausias žmogaus turtas, ne žemiškas, ne medžiaginis, bet dvasinis turtas. Surasti šią Romuvą - neišvengiamas kiekvieno žemės keliauninko, žmogaus gyvenimo tikslas, nepriklausomai nuo to, žino jis tai, ar ne.''
Информация анкеты
Имя:Rimantas
Псевдоним:ERŽVILKAS
Возраст:54 m.
Gimimo diena:1970.01.31
Знак зодиака:Водолей
Местность:Vilnius
Статус:В разводе
Языки:Литовский, Английский, Русский, Немецкий, Польский, Другое
Образование:Высшее (университетское)
Рост:190 cm
Вес:95 kg
Телосложение:Aтлетический
Глаза:Голубые
Волосы:Коричневые
Вредные привычки:Не курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
93%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
85%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
88%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
88%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
83%
Комментарии анкеты
Нет комментариев