Shameless (43 m. Mažeikiai)
FOLOW MEE Esu Toks BLOGAS Koks NORECIAU Butii :::001)) :::028PPPPP

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (7 photos)

Profile statistics
Responsiveness:72%
Times visited:2157
Visited last time:Currently online
Profile updated:2022.06.24 22:25
Profile number: 674126 Inappropriate profile
Name:Shameless
Age:43 m.
Ūgis:186 cm
Zodiac sign:Sagittarius
Region:Mažeikiai
Status:Unmarried
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a wife
Looking for sex partner
Class:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (15)
Briefly about me
Character:
Crazy,linksmas bet kartais ir liudnokas ramus :::001
Partner requirements:
Buvo,Budavo ir dar bus :::028 :::034
Hobby, interests:
Dzipai visureigiai ir taip pat dviratukai :::001 :::028
Book, movie:
Juozas Erlickas keturios knygutes,kuri viena su autografu :::001 :::028
Music:
Repas :::001 :::028P
Sports activity:
Krepsinis,dviraciu sportas gamtos aplinkoje ir mieste extremaliai :::001
Life credo:
KAS KAM RUPI :::034D :::028P Going Crazy :::028 :::001 :::028
Most funny adventure:
Dviratukas ir pats prudelyje tvenkinyje :::034 :::028 bet cia specialiai savo noru :::028
Something more:
ieskau ... :::028 :*
Profile information
Name:Shameless
Nickname:Rodmanas
Age:43 m.
Zodiac sign:Sagittarius
Region:Mažeikiai
Status:Unmarried
Children:Do not have
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a wife
Looking for sex partner
Wishes:Penpals
Flirt
Spend leisure time together
Want to be visible
Languages:Lithuanian, English, Russian
Education:Higher education
Now:Working
Height:186 cm
Weight:81 kg
Body type:Secret
Eyes:Blue
Hair:Brown, Straight and short
Bad habits:Smoke cigars or a pipe, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
58%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
68%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
55%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
50%
Profile comments
No comments
Hot line messages
Vakar 16:13
Koks Gali But Bendravims Jei AS Pachmielings po Vakar :::028 :::028 ??? Sakau Tiesaa ir Viskas Welniop SIANDEE :::028 :::028 VAKAR BUVAU GERAS SIANDEE VISII VARYKYT pro MAnee ZUDYSIUU VISUS SIANDEE PRIZADUUU :::028 :::028 :::028 ACIUU ACIUU kad JUSUU NEBERAAAA :::034DDDDDD
June 24 19:49
KODEL KODEL ??????? :::028 :::028 :::028
June 23 23:33
Ismeciau Alaus Bokala pro Langely :::028 :::034D Eisiuu Rytoj Lombarda Zieduko Pirkt :::034D Kuri Rytoj Parasys Pirma SMS Padovanosiuu :::001)))))))))))))) GEROO RYTOO Visiems Liudajiedams :::028P
June 3 23:00
Kiek Kainuoja TAS Gyvenimas ?? :::034D Ir Kas TAA Meile ?? :::034D AS Pasimetes :::028P Bet VISADA ATSIPALAIDAVES :::028PP ACIUU uz Demesii Liudajiedai :::028P