Vytaute (33 m.)
:::n11Hide your craziness behind a beautiful smile :::001))

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (114 nuotraukų)

Anketos statistika
Paskutinį kartą lankėsi:2023.12.28 12:31
Anketa atnaujinta:2022.06.02 07:35
Panašios anketos
Anketos numeris: 653736 Netinkama anketa
Vardas:Vytaute
Amžius:33 m.
Ūgis:170 cm
Zodiakas:Šaulys
Statusas:Netekėjusi
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (24)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Tikrai nesunkiai sugyvenamas :::001
Knyga, filmas:
Mindfuck movies;] also komedijos, siaubo, mistiniai, paremti pasakų motyvais, nuotykių :} knygos gyvenimiškos, pamokančios, padedančios susimąstyti...
Muzika:
Reggie, jungle, d'n'b, dubstep, future beats, hip-hop, oldschool, techno, minimal, progressive house, latino, jazz, chill... :::045))) o šiaip esu tolerantiška beveik visai muzikai :::045
Gyvenimo šūkis:
O juk gyvenam tik vieną kartą..!
Dar šis tas:
:::045) Gyvenu Austrijoje :::045 liko kažkaip dar anketa tai vardan senų laikų neištryniau :::034 gal atsiras kokių įdomių pašnekovų :::001)
Anketos informacija
Vardas:Vytaute
Slapyvardis:shokatyt
Amžius:33 m.
Zodiakas:Šaulys
Statusas:Netekėjusi
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Flirtuoti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Vokiečių, Italų, Kita
Šiuo metu:Mokausi ir dirbu
Ūgis:170 cm
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Žalios
Plaukai:Gelsvi, Banguoti ir ilgi
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
75%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
50%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
75%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
40%
Draugai
Anketos komentarai
2015.01.08 17:40Karolis (34 m. )
:::001 Labai daili
2011.11.30 03:30Aurimas (44 m. Kaunas)

Graži mergina gražiom akytėm. Daugiau tokių būtų :::045
2011.11.16 00:05vytautas (35 m. Kretinga)
:::001
2011.10.24 00:13Mindaugas
panele su graziom leskutem :::045
2010.03.21 12:17Vilius
:::031********