Romualdas (35 m. Jungtinė Karalystė, Luton)
:::n05 Niekada nebijok pasakyt tai,ką nori pasakyt,nes ir paprastas "Labas" gali apversti tavo pasau

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (37 nuotraukos)

Anketos statistika
Atsakomumas:91%
Paskutinį kartą lankėsi:2022.05.12 22:02
Anketa atnaujinta:2020.11.29 06:48
Panašios anketos
Anketos numeris: 176633 Netinkama anketa
Vardas:Romualdas
Amžius:35 m.
Ūgis:181 cm
Zodiakas:Avinas
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Luton
Ieško:Ieškau bendraminčių
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (3)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Įdomus sakyčiau,bet tuo pačiu paprastas. Dažnokai kelių sau per aukštus reikalavimus ir būna kad per juos save įsispraudžiu į kampą, kai kažkas nevyksta pagal planą. Hey, bet kaip sakoma, nėra padėties be išeities. Reikia tik gerai viską apgalvoti.
Reikalavimai partneriui:
Reikalauti negali kažko iš partnerio, reikia vienas kitam tikti ir jaustis patogiai šalia vienas kito įvairiausiose situacijose. Bet šiaip, tai neturėtų būti užsidariusi asmenybė.
Hobis, pomėgiai:
Važinėjimas dviračiu, eksperimentavimas virtuveje, keliavimas
Knyga, filmas:
Pulp Fiction
Muzika:
Visa muzika yra klausoma,bet nevisa mėgiama.
Sporto šaka:
Žvejyba, surfing'as, kelionės, maisto gamyba
Gyvenimo šūkis:
Niekada nesakyk niekada
Juokingiausias nuotykis:
Jų buvo daug ir visi savotiškai linksmi :::001
Dar šis tas:
Esu ekstravertiška asmenybė, todėl labai mėgstu bendrauti ir labai nemėgstu kai reikia tempti žodžius iš burnos :::001 Maistas yra mano pomėgis :::001 Dažnai sukuosi virtuvėje ir tuo mėgaujuosi :::001 Patinka keliauti ir pamatyti naujas vietas, patirti naujų įspūdžių.
Anketos informacija
Vardas:Romualdas
Slapyvardis:RomKiss
Amžius:35 m.
Gimimo diena:1987.03.26
Zodiakas:Avinas
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Luton
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Profesinis
Šiuo metu:Dirbu užsienyje
Ūgis:181 cm
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Melsvai pilkos
Plaukai:Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
85%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
90%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
88%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
75%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
75%
Anketos komentarai
2009.08.16 10:53Egle (31 m. Vilnius)
you will be missed