Mindaugas (49 m. Kaunas)
Pastoviai keičiasi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (2 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:9776
Atsakomumas:44%
Apsilankymų skaičius:24282
Paskutinį kartą lankėsi:2024.06.06 12:19
Anketa sukurta:Seniau nei 2008 m.
Anketa atnaujinta:2022.10.13 18:29
Panašios anketos
Anketos numeris: 141511 Netinkama anketa
Vardas:Mindaugas
Amžius:49 m.
Ūgis:177 cm
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Kaunas
Statusas:Nevedęs
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (23)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Pastoviai ramus
Reikalavimai partneriui:
Išmokti atmintinai Kamasutra! :::001
Hobis, pomėgiai:
Muziejus, teatras, kinas, spa, pasivaikščiojimas,dviračiai, pirtis, masažas, maisto gaminimas, filmai, lova....:::045
Knyga, filmas:
Dvylika kedžių
Muzika:
Šokių
Sporto šaka:
Smiginis
Gyvenimo šūkis:
Santikiams kurt reikia dviejų žmonių pastangų!
Juokingiausias nuotykis:
Pirmas OMG!
Dar šis tas:
Ieškau tos vienintėlės, nepakartojamos :::001, t.y.: moters, draugės, partnerės, mūzos, žmonos, meilužes, širdies draugės ir tik truputi barakudos, ir tik truputi feministes ir tik truputi raganos ar gyvates :::001 ir kad 1% iš 100% būtu nimfomane!

P.S.: Moku gaminti:Kavą, kiaušinienę, kotletus, šaltibarščius, barščius, kopūstienę, daržovienę, žuvienę, plovą, kūgelį, karbonadus, spageti, suši, vėdarus, šašlykus, salotas su tunu/lašiša, karpį įdaryta daržovėmis ir kažka dar :::001 Maisto gamybos knygų yra įvairovė...:::001
Taip pat nevengiu: išsiurbt kambarius,išplaut, nuvalyt dulkes , išplaut tualetą, virtuve ir tave :::001!
išvalyt langus, išnešt šiukšles, skalbt ir išdžiaut.
Nepatinka lygint!
Kartais parnešu gėlių, ir smulkių dovanų!
Nemoku organizuot laisvalaikio :::002
Trūkumas: visada noriu ir bet kur!!! :::001
P.S. Sumoku mokesčius: internetą, tv, šiuksles, šildymą, vandienį, dujas ir elektra...ir t.t.
Ieškau tos su kuria galečiau įgivendinti TAI: kinas, teatras, baseinas, viešbutis, persirengimo kabina, :::001 pasivazinėjimas automobiliu, :::001 :::001pirtis, pasivaikščiojimai, dviračiai, savaitgalio kelionės po lietuvą, žvejyba, grybavimas, artimos keliones po europą autobusu ar traukiniu kupe....:::001
Su tankais jau nežaidžiu,lekštes išsiplaunu pats,kojines keičiu laiku,bučiuotis megstu,užgerimų nepraktikuoju,esu ištikimas, maistui neišrankus,"į kairę" jau atsivaikščiojau,tualetu naudotis išmokytas,visa algą parnešu namo,turiu pasa,nuo pasiutliges paskiepytas. :::045

P.s: P.s: Jei vyras nori jis gali viską!!!
Žinau viena pasakečia, kuria pasidalinsiu:
-Eina milijonierius gave su žmona, staiga pamato gavę šluoja kiemsargis,,, žmona linkteli galva, pasisveikina,,, milijonierius klausia, kas jis? ,,, Ai senas pažystamas, kažkada piršosi man,,, Kiek paėjas milijonierius sako:,,, jei tada būtum sutikus, dabar būtum kiemsargio žmona,,, :::001 Po kelių žingsnių žmona atsakė,,, Jei tada bučiau sutikus ,,, milijonierius būtu jis,,,...:::045
Anketos informacija
Vardas:Mindaugas
Slapyvardis:neraslapyvardžio
Amžius:49 m.
Gimimo diena:1975.05.31
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Kaunas
Statusas:Nevedęs
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Bakalauras
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:177 cm
Svoris:145 kg
Kūno sudėjimas:Stambus
Akys:Žalsvai pilkos
Plaukai:Pilki, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Rūkau, bet stengiuosi mesti, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
65%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
68%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
43%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
70%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
58%
Draugai
Anketos komentarai
2017.11.18 20:45
Labai idomi,nuotaikinga tavo anketa,šaunuolis :::001
Karštosios linijos pranešimai
Birželio 6 12:17
Santuokoje vyras ir žmona vergauja viens kitam... ir tas vergavimas yra abieju hobis....🙄