Dar šis tas:
Ieškau, kas apsunkintų man gyvenimą: gertų mano vyną, mėtytų po kambarį kojines ir sugadintų nervų sistemą. Viena ir taip super gerai gyvenu. Antraeilių "žmonos pavaduotojos" ir vienadienių "pareigų" neieškau, tad vedę ir nuotykių ieškotojai - nesivarginkite ...😉
P.S.
Chamai, kaip spoileriai – visi ištrinami automatiškai 🧹 , kaip klaida ::404 😆