Michael (50 m. Žlibinai)
Happiness and victory ,Calm , Romance

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (7 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:362
Atsakomumas:90%
Apsilankymų skaičius:88
Paskutinį kartą lankėsi:2024.05.23 10:20
Anketa sukurta:2024.04.08 16:40
Anketa atnaujinta:2024.05.23 04:00
Panašios anketos
Anketos numeris: 1184340 Netinkama anketa
Vardas:Michael
Amžius:50 m.
Ūgis:189 cm
Zodiakas:Šaulys
Vietovė:Žlibinai
Statusas:Našlys
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (1)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Ramus , malonus , gražus , mandagus , mielas iš vidaus ir suprasti , atsidavęs ir ištikimas .
Reikalavimai partneriui:
Laimingai išėjęs į pensiją ir likusį gyvenimą praleidęs keliaudamas ir išbandydamas naujas patirtis su savo antrąja puse.
Hobis, pomėgiai:
Mėgstu daug skaityti, infarkto metafizikos romanus, ypač antradienį Tom Clacy Mėgstu gaminti maistą, žaisti skvošą, žiūrėti krepšinį ir pokalbių laidas, pavyzdžiui, Oprah Winfrey pokalbių šou Harpo studijoje.
Knyga, filmas:
, komedija. Pasaulio pabaigos temos (nežinau kodėl). Nepriklausomi filmai man patinka iki tam tikros ribos (eksperimentiniai filmai nežiūrimi, tad kam žiūrėti).
Muzika:
Mano mėgstamiausia muzika yra gospelas, džiazas, kantri, rokenrolas, "High Life", "Cools" ir, tiesą sakant, r&b.
Sporto šaka:
Bowling , Basket , Baseball , Tennis , Soccer Etc
Gyvenimo šūkis:
Live ,Love Laugh ,Let love Lead .
Juokingiausias nuotykis:
Bandžiau iš savo apatinių kelnaičių išnešti šiek tiek apykaitos oro' tylią nuotaiką, bet mane nuvylė booooom traa tra puii lmao, Visi atsisuko ir pažvelgė į mane su pikta šypsena, Tai kai pastebiu, kad esu bėdoje
Dar šis tas:
Ask me m Thank you .!
Anketos informacija
Vardas:Michael
Slapyvardis:michaelsandyt
Amžius:50 m.
Gimimo diena:1973.11.27
Zodiakas:Šaulys
Vietovė:Žlibinai
Statusas:Našlys
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Noriu būti matomas(-a)
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Vokiečių, Lenkų
Išsilavinimas:Magistras
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:189 cm
Svoris:145 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Juodi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
55%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
45%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
73%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
53%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų