Aidas (42 m. Vilnius)
Puiki

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (11 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:20
Atsakomumas:36%
Apsilankymų skaičius:2761
Paskutinį kartą lankėsi:2024.07.12 22:24
Anketa sukurta:2023.10.20 15:21
Anketa atnaujinta:2023.12.04 11:21
Panašios anketos
Anketos numeris: 1179646 Netinkama anketa
Vardas:Aidas
Amžius:42 m.
Ūgis:191 cm
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Išsiskyręs
Ieško:Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
Malonus ir draugiškas
Reikalavimai partneriui:
Graži moteris patinka akims, gera – širdžiai; pirmoji yra papuošalas, antroji – lobis
Hobis, pomėgiai:
Sportas, Autoralis, ir dar daug kas...
Knyga, filmas:
Filmai skirti šeimai, komedijos, nuotykių.
Muzika:
Pop, lengvas rokas.
Sporto šaka:
Krepšinis.
Gyvenimo šūkis:
Išbandymas, kurį mes turime užsibrėžti yra žygiuoti vienam, bet žingsniuoti taip, kad kiti užsimanytų žygiuoti drauge
Juokingiausias nuotykis:
Dar manau laukia manęs...
Dar šis tas:
Ieškau susirašinėjimo, laisvalaikio leidimo draugės. Kas ten žino, gal ir žmona atsiras...
Anketos informacija
Vardas:Aidas
Slapyvardis:19Aidas82
Amžius:42 m.
Gimimo diena:1982.03.05
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Išsiskyręs
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Aukštasis universitetinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:191 cm
Svoris:110 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Rūkau kartais, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
88%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
70%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
70%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
70%
Anketos komentarai
2023.10.20 15:38Aidas (42 m. Vilnius)
Romantiškas ir draugiškas vyras. Šiek tiek sentimentalus. Aš iš Vilniaus, bet pasiilgstu Atlanto vandenyno. Aš nesu dovana, esu staigmena! Geriau liksiu paslaptimi, nei rašysiu banalybes ar pagražintą realybę. Tikiu žmonėmis ir tuo, kad čia sutiksiu vertą žmogų, kuriam reikia meilės ir palaikymo. Mano šeima, bus maža karalystė, kur labai laukiami artimieji ir draugai. Moteriai, kurią myliu, atiduosiu visą savo rūpestį ir švelnumą. Susipažinkime!