Audrius (55 m. Kretinga)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (8 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:95
Atsakomumas:23%
Apsilankymų skaičius:1175
Paskutinį kartą lankėsi:2024.06.19 20:42
Anketa sukurta:2023.02.20 13:45
Anketa atnaujinta:2023.08.02 13:32
Panašios anketos
Anketos numeris: 1171815 Netinkama anketa
Vardas:Audrius
Amžius:55 m.
Ūgis:176 cm
Zodiakas:Svarstyklės
Vietovė:Kretinga
Statusas:Išsiskyręs
Ieško:Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (2)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Esu ramaus būdo
Reikalavimai partneriui:
Tiesiog, būk tokia kokia esi :::001
Hobis, pomėgiai:
Mano hobis ir darbas - tai muzika , ir... visokie pasikrapštymai prie ūkio, prie smulkios technikos. Mėgstu viską išbandyt :::001
Knyga, filmas:
Pats geriausias filmas man - ,,Riešutų duona"
Knygos ? Paulo Coelho ,,Alchemikas" ; Balys Sruoga ,,Dievų miškas" ; Puškino ,,Eugenijus Oneginas" ir tt....Jei būtų daugiau laiko, skaityčiau poeziją :::001
Muzika:
Klausausi tos, kuri nerėžia ausies :::001 Bet... kartais būna ir išimčių - garso takelis to paties kino filmo ,,Riešutų duona" - tobulas disonansas !
Sporto šaka:
Jokios sporto šakos neseku ir nesidomiu ... bet rytais krosiuką lengvą, kai geras oras, prabėgu :::001 Mėgstu baseine arba vandens telkiny paplaukiot, pamėtyt į krepšį kamuolį, stalo tenisą, badmintoną... tiesiog pajudėt...
Gyvenimo šūkis:
Mes planuojam - Dievas juokiasi :::001
Juokingiausias nuotykis:
Kartą, per penkias minutes susikroviau lagaminą į užsienio kelionę... ir nič nieko nepamiršau įsidėt - net paso ir piniginės :::001
Anketos informacija
Vardas:Audrius
Slapyvardis:Audrius68
Amžius:55 m.
Gimimo diena:1968.10.04
Zodiakas:Svarstyklės
Vietovė:Kretinga
Statusas:Išsiskyręs
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Aukštasis universitetinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:176 cm
Svoris:76 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
75%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
53%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
75%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
93%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų