Artūras (38 m. Vilnius)
:::n03

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (4 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:19
Отвечаемость:70%
Число посещений:199
Посещал последний раз:2023.09.25 17:28
Анкета создана:2022.12.29 19:11
Анкета обновлена:2023.02.07 22:09
Похожие анкеты
Номер профиля: 1169838 Негодная анкета
Имя:Artūras
Возраст:38 m.
Ūgis:183 cm
Знак зодиака:Близнецы
Местность:Vilnius
Статус:В разводе
Ищет:Ищу девушку
Ищу жену
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Коротко обо мне
Характер:
Intravertas
Требования для партнеров:
Paprastumas, ištikimybė, nuoširdumas
Гобби, увлечения:
Filmai, knygos, lengvas sportas, muzika, šokiai, maisto gamyba
Kнига, фильм:
Knygos: E. Porter, Fr. McCourt, E. M. Remarkas, Biliūnas, S. Nėries poezija, B.Sruoga...
Filmai: Back to the Future, Titanic, Terminator, Remember Me, Aliens, Django Unchainched, Green Mile, Green Book, Forest Gump...
Mузыка:
Pop, rock, techno, classic...įvairi
Вид спорта:
Stalo tenisas, boulingas, tinklinis, pulas
Жизненное мото:
No fate but what we make
Самое смешное приключение:
Pasibeldė kurčnebylis, prašė išmaldos. Padėjau. Grįžau į kambarį, o draugas klausia: „Kas buvo užėjęs?“ Atsakau: „Kurčnebylis“. Draugas klausia: „Ir ką jis sakė?“ (for real)
Ещё кое-что:
Nori sužinoti daugiau - rašyk.
Информация анкеты
Имя:Artūras
Псевдоним:macintosh
Возраст:38 m.
Gimimo diena:1985.06.13
Знак зодиака:Близнецы
Местность:Vilnius
Статус:В разводе
Дети:Имею
Ищет:Ищу девушку
Ищу жену
Желания:Переписываться
Вместе провести досуг
Языки:Литовский, Английский, Русский
Образование:Maгистр
В данное время:Работаю
Рост:183 cm
Вес:102 kg
Глаза:Карие
Волосы:Коричневые
Вредные привычки:Не курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
55%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
65%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
40%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
73%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
50%
Комментарии анкеты
Нет комментариев