Jolanta (65 m. Kaunas)
Dažniausiai linksma

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (3 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:0
Atsakomumas:0%
Apsilankymų skaičius:32285
Paskutinį kartą lankėsi:2024.07.25 03:20
Anketa sukurta:2022.11.07 23:53
Anketa atnaujinta:2024.03.14 11:59
Anketos numeris: 1168019 Netinkama anketa
Vardas:Jolanta
Amžius:65 m.
Ūgis:164 cm
Zodiakas:Ožiaragis
Vietovė:Kaunas
Statusas:Išsiskyrusi
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vyro
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (2)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Esu linksmo būdo, nepernešu melo, greit jį suprantu, todėl su tais, kurie meluoja - nepakeliui. Patinka gamta, knygos, filmai (komedijos, detektyvai).
Reikalavimai partneriui:
Sąžiningumas. Vyras turi būti laisvas, panašaus amžiaus, mėgstantis išvykas, o ne tik sėdėjimą ant sofkutės su pulteliu rankose 😃
Hobis, pomėgiai:
Knygos, filmai (komedijos, detektyvai, veiksmo), maisto gaminimas, susitikimai su draugais, teatras, kino teatras.
Knyga, filmas:
Detektyvai, komedija, fantastika, veiksmo.
Muzika:
Pagal nuotaiką.
Sporto šaka:
Krepšinis
Gyvenimo šūkis:
Esu kas esu.
Anketos informacija
Vardas:Jolanta
Amžius:65 m.
Gimimo diena:1959.01.01
Zodiakas:Ožiaragis
Vietovė:Kaunas
Statusas:Išsiskyrusi
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vyro
Norai:Kartu leisti laisvalaikį
Noriu būti matomas(-a)
Kalbos:Kita
Išsilavinimas:Profesinis
Šiuo metu:Nieko neveikiu
Ūgis:164 cm
Kūno sudėjimas:Stambus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Pilki
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
65%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
63%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
60%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
70%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
43%
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Liepos 22 16:14
Ponas(42), juk aiškiai parasiau, kad tinkantys i vaikus - nedomina. Ir patarimas ateičiai - kai rašai 😉, rašyk neįkalęs ko nors, nes net Google nesugeba išversti 😂
Liepos 21 18:15
Vyrukai, pilna jūsų amžiaus merginų, rašykite joms, o ne toms, kurios tiktų į mamas 😂. Neturiu turtų, kuriuos dalinčiau visai nepažįstamiems 😂, tam yra vaikai 😂🤣...
Liepos 14 14:50
Vyrukai, tinkantys į sūnus, nerašinėkite 😉. Pinigus turiu kur dėti 😂 - savų vaikų turiu, svetimi nedomina.
Liepos 12 17:05
Neiškepėt dar per karščius 🤔...? Jei turėtumėt antrą pusę (o ir turintiems ją), ar per tokius karščius ušsiiminėtumėt sex 😂, ar sakytumėt - nelįsk sulipsim 😂