Ignas (36 m. Jungtinė Karalystė)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (8 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:235
Atsakomumas:70%
Apsilankymų skaičius:5132
Paskutinį kartą lankėsi:2024.06.24 12:14
Anketa sukurta:2022.10.08 16:00
Anketa atnaujinta:2024.05.05 17:29
Panašios anketos
Anketos numeris: 1166821 Netinkama anketa
Vardas:Ignas
Amžius:36 m.
Ūgis:181 cm
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Jungtinė Karalystė
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau merginos
Ieškau sekso partnerio
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (1)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Intravertas, mėgstu sarkazmą, juodą humorą. Mąstytojas, svajotojas, smalsus. Geros širdies, empatiškas, ramios natūros. Prie atitinkamos kompanijos galiu būti labai plepus.
Hobis, pomėgiai:
Bačata, salsa bei kizomba šokiai, fotografija, kino filmai, kompiuteriniai žaidimai, IT technologijos, prasmingi pokalbiai, edukacinis turinys internete, galimybė dalintis patirtimi, mokyti kitus.
Knyga, filmas:
Filmų skonis platus - nuo dramų iki siaubo, nuo lėkštų iki rimtų. Filmo metu nekalbu, o kine popkornų nevalgau - galit užmėtyti mane akmenimis... :::034 Dažniau papuola fantastiniai, veiksmo, siaubo, psichologiniai, kriminaliniai filmai. Su knygom rečiau draugauju, dažniau į rankas pakliūna psichologinės knygos, negu kad grožinė literatūra.
Muzika:
Nuo klasikos iki sunkaus metalo, nuo instrumentinės iki elektroninės. Renkuosi labiau pagal melodiją bei žodžius, negu kad pagal žanrą.
Sporto šaka:
Konkrečia sporto šaka neužsiimu, bet vardan sveiko kūno lankau sporto salę. Vis galvoju, kad reiktų pradėti reguliariai bėgioti lauke, bet kolkas tik palakstau šiltu metų laiku. Taipogi akys krypsta link pasivažinėjimo dviračiu ir riedučiais.
Dar šis tas:
Nesu desperatiškas, nesąmonių nerašau, smegenų niekas nespaudžia. :::001
Anketos informacija
Vardas:Ignas
Amžius:36 m.
Gimimo diena:1988.03.17
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Jungtinė Karalystė
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau merginos
Ieškau sekso partnerio
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Magistras
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:181 cm
Svoris:73 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Melsvai pilkos
Plaukai:Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
68%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
88%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
20%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
78%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
85%
Anketos komentarai
Nėra komentarų