Gediminas (31 m. Vilnius)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (9 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:4
Atsakomumas:30%
Apsilankymų skaičius:90
Paskutinį kartą lankėsi:2024.06.07 17:22
Anketa sukurta:2022.08.04 21:02
Anketa atnaujinta:2024.06.05 10:56
Panašios anketos
Anketos numeris: 1164420 Netinkama anketa
Vardas:Gediminas
Amžius:31 m.
Ūgis:181 cm
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Nevedęs
Ieško:Ieškau žmonos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
Ramus ir rimtas nepažįstamiems, bet kuo artimesnis žmogus tuo labiau nenustygstantis vietoje būsiu.
Reikalavimai partneriui:
Norėčiau susipažinti su moterimis turinčiomis panašius interesus arba prijaučiančioms moksliukėms/nerdėms/geekėms. Jeigu rūkalai ir alkoholis tau ne draugai, tai su mumis bus viskas gerai.
Hobis, pomėgiai:
Ganėtinai namisėdiški užsiėmimai kaip kompiuteriniai žaidimai, anime, geopolitika, interneto kultūra, memai ir t. t. Mėgstu vandens pramogas ir šiaip kažką gyvai nuveikti karts nuo karto.
Knyga, filmas:
Labiausiai užkabina populiari fantastika kaip Harry Potter, Game of Thrones, Witcher, Dune. Filmai irgi gali būti panašiai. Galiu nueiti ir Barbie ir Oppenheimer pažiūrėti.
Muzika:
Energinga, "įkraunanti" muzika kaip pvz. : rokas. Keletas labiau dominuojančių grupių būtų Queen, Deff Leppard, Tenacious D, My Darkest Days, ACDC, British Sea Power, Eurobeat, Linkin Park, MJ, Nickelback, Persona, RHDC...
Sporto šaka:
Seku krepšinį kaip LT sekasi NBA ir mėgau žaisti tinklinį.
Anketos informacija
Vardas:Gediminas
Amžius:31 m.
Gimimo diena:1993.02.22
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Nevedęs
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau žmonos
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Magistras
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:181 cm
Svoris:84 kg
Kūno sudėjimas:Atletiškas
Akys:Melsvai žalios
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
53%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
70%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
8%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
43%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
43%
Anketos komentarai
Nėra komentarų