Nijolė (68 m. Vilnius)
Dažniausiai pozityvi, kaimynų nepeikiu, balkone nerūkau, graužtukų žemyn nemėtau.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (8 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:385
Atsakomumas:64%
Apsilankymų skaičius:681
Paskutinį kartą lankėsi:2024.06.17 19:46
Anketa sukurta:2022.06.26 23:02
Anketa atnaujinta:2022.08.11 03:08
Anketos numeris: 1162838 Netinkama anketa
Vardas:Nijolė
Amžius:68 m.
Ūgis:175 cm
Zodiakas:Svarstyklės
Vietovė:Vilnius
Statusas:Našlė
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vyro
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (14)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Kai įsiuntu, būnu cholerikė, dažniau tarp flegmos ir sangvinikės.
Reikalavimai partneriui:
Kad valdžios ir kainų nekritikuotų, zanūdų nemėgstu, ai, dar, kad šunį pavedžiotų už mane.
Hobis, pomėgiai:
Istorinė literatūra apie Vilnių, bastymasis po miestą, tekstilė, rūbų dizainas.
Knyga, filmas:
Sunku įvardyti, nes jų daug, .
Muzika:
Gerai atliekama, "Duokim garo" nelaikau muzika
Sporto šaka:
plaukimas, kapstymasis vazonuose ir lysvėse, čia todėl, kad pavasarį durniams žemė kvepia.
Gyvenimo šūkis:
nesigręžiokim atgal, nes ten jau nieko nėra.
Juokingiausias nuotykis:
Naujausias: kad aš čia, dar vienas keistas nuotykis, kad gaunu laiškų iš labai jaunų žmonių, juk niekur nerašiau, kad ketinu įsivaikinti, patikėkit, tikrai ne.
Dar šis tas:
Dabar nuoširdžiai: aukštaičiai moka būti vieni, bet man nuobodoka, žvalgausi senioko, kuris jaučiasi panašiai. Pora pensininkų galėtume drauge vaikštinėti po Vilnių, penėti uodus sode, plepėti ir tylėti kartu, net pasibarti būtų su kuo, dabar susipykstam tik su kate.
Anketos informacija
Vardas:Nijolė
Slapyvardis:plėmas
Amžius:68 m.
Gimimo diena:1955.10.07
Zodiakas:Svarstyklės
Vietovė:Vilnius
Statusas:Našlė
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vyro
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Rusų, Vokiečių, Lenkų
Išsilavinimas:Aukštasis universitetinis
Šiuo metu:Atostogauju
Ūgis:175 cm
Kūno sudėjimas:Stambus
Akys:Melsvai pilkos
Plaukai:Gelsvi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
50%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
45%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
45%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
65%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
70%
Anketos komentarai
Nėra komentarų