Raimis (31 m. Vilnius)
Ieškau rimtų pažinčių... merginos/moters gyvenimui ir šeimai kurti, labai patinka liekno sudėjimo 😇

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (4 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:791
Отвечаемость:68%
Число посещений:704
Посещал последний раз:2022.07.06 22:10
Анкета создана:2021.06.04 00:42
Анкета обновлена:2022.06.29 07:33
Похожие анкеты
Номер профиля: 1148184 Негодная анкета
Имя:Raimis
Возраст:31 m.
Ūgis:182 cm
Знак зодиака:Лев
Местность:Vilnius
Статус:одинокий
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу девушку
Ищу жену
Ищу секс партнёра
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (1)
Коротко обо мне
Характер:
Rimtas, stiprus, linksmas, ištikimas, savotiškai įdomus 😇
Требования для партнеров:
Šeimyniško, paprasto, įdomaus partnerio (moters ar merginos). Daugiau manau pabendrausim - pamatysim.
Гобби, увлечения:
Sportas, technologijos
Kнига, фильм:
Knygos dokumentinės ar istorinės, filmai tokie pat tik dar veiksmo ir trileriai
Mузыка:
Visokia, kuri priklauso nuo momento
Вид спорта:
Krepšinis, futbolas, tinklinis, plaukimas
Жизненное мото:
Nenusivilk pametęs, nesidžiauk atradęs
Самое смешное приключение:
Kai kurie komentarai ir postai karštojoj, ieškok.lt
Информация анкеты
Имя:Raimis
Псевдоним:Perolas
Возраст:31 m.
Gimimo diena:1990.08.09
Знак зодиака:Лев
Местность:Vilnius
Статус:одинокий
Дети:Нет
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу девушку
Ищу жену
Ищу секс партнёра
Желания:Флиртовать
Вместе провести досуг
Другие
Языки:Литовский, Английский, Русский, Немецкий
Образование:Высшее (неуниверситетское)
В данное время:Работаю
Рост:182 cm
Вес:70 kg
Телосложение:Aтлетический
Глаза:Карие
Волосы:Tёмные, Кудрявые и длинные
Вредные привычки:Не курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
68%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
33%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
70%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
78%
Друзья
Комментарии анкеты
Нет комментариев
Сообщения горячей линии
Vakar 21:03
Laba vakarą. Nesulijot? :::034
июля 5 19:41
Geras pažinčių saitas sakyčiau... bandai susipažinti su kažkuo, bet gauni pagiežą, retkarčiais išnaudojimus (finansiniai su bandymu pasipelnyti), neretai visiškas nesamonės ir išsidirbinėjimus karštojoj, na ir per maždaug metus taip su niekuo (beveik) likti normaliai ir nebendravus... kam tada išvis tokie reikalingi? Visvien niekas niekuo nebepasitiki :::018 :::016
июня 29 7:34
Labas rytas... bendraujantieji tik per karštąją 🤣🤣🤣 skanios kavos, geros dienos 😊
июня 28 12:12
Kartais kai įsijungiu čia karštąją, pagalvoju ką aš čia veikiu... kai kurių komentarai... na sakykim, stiprūs...net bloga pasidaro.... yra ir normalių, bet kolkas galiu tik ant rankos pirštų suskaičiuot... gražios dienos ieškotojai (-jos) :::034 :::034 :::034
июня 27 16:23
Laba karšta dienelė visiem. Gal kuri pavakarieniaut norėtų? Vilnius, iki 37 metų, mergina ar moteris :::034 :::028