Džordžas (58 m. Klaipėda)
Laimė

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (3 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:40
Atsakomumas:96%
Apsilankymų skaičius:20
Paskutinį kartą lankėsi:2024.05.31 14:29
Anketa sukurta:2021.05.26 17:45
Anketa atnaujinta:2021.05.27 15:09
Anketos numeris: 1147911 Netinkama anketa
Vardas:Džordžas
Amžius:58 m.
Ūgis:177 cm
Zodiakas:Mergelė
Vietovė:Klaipėda
Statusas:Išsiskyręs
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau žmonos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
nuoširdus, patikimas, humoro jausmas ir tiesa.
Reikalavimai partneriui:
Duok nuoširdų komplimentą, apkabink ir pabučiuok, gamink jai maistą, gerbk, pasitikėk ir palaikyk
Hobis, pomėgiai:
Skaitymas, muzikos klausymas, plaukimas ir golfas
Knyga, filmas:
TITANIKA ir scena
Muzika:
Hiphopas, kultūra, R&B, romantiškas, mėlynas
Sporto šaka:
beisbolas, boulingas, golfas, ėjimas, meilės futbolas, tinklinis ir plaukimas
Gyvenimo šūkis:
Niekada nebūkite nuobodūs ir neigiami
Juokingiausias nuotykis:
tai buvo su laukiniu vairuotoju, kai mes nuvykome į kelionės tikslus, mes iš tikrųjų kritome ant grindų juokdamiesi.
Dar šis tas:
Aš toks moteriškas ir išmintingas žmogus. Tikiu, kad išlaikau gerą požiūrį į pasaulį ir viską, kas mane supa. Niekada nebūk nuobodu ir neigiamas yra mano šūkis. Niekas netrukdo mums būti laimingiems. Ar sutinki su manimi? Esu švelni, draugiška ir kupina energijos. Kiekviena diena man yra naujas pasaulis. Aš žinau, ko iš jo noriu, ir žinau, kaip to gauti. Pamatykite tikslą ir pasiekite jį apie mane.
Anketos informacija
Vardas:Džordžas
Slapyvardis:11.„Cuisky“
Amžius:58 m.
Gimimo diena:1965.09.09
Zodiakas:Mergelė
Vietovė:Klaipėda
Statusas:Išsiskyręs
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau žmonos
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Aukštasis universitetinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:177 cm
Svoris:51 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Tamsios
Plaukai:Juodi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
100%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
80%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
70%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
90%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
60%
Anketos komentarai
Nėra komentarų