Vita (31 m. Lietuva)
:::138

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (7 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:3798
Atsakomumas:66%
Apsilankymų skaičius:1254
Paskutinį kartą lankėsi:2021.09.18 03:13
Anketa sukurta:2020.08.12 17:12
Anketa atnaujinta:2021.09.16 18:45
Panašios anketos
Anketos numeris: 1136066 Netinkama anketa
Vardas:Vita
Amžius:31 m.
Ūgis:159 cm
Zodiakas:Šaulys
Vietovė:Lietuva
Klasė:
Narystė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (33)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Tikra gyvatė😁
Reikalavimai partneriui:
Pačiuožęs kaip ir aš😁
Hobis, pomėgiai:
Ilgi pasivaikščiojimai gamtoje
Knyga, filmas:
Viskas jei tik ne fantastika ar siaubiakas🙈
Muzika:
Nuo A iki Ž😁
Sporto šaka:
Nesu užkietėjusi sportininkė😁
Gyvenimo šūkis:
Nekask dobės iš kurios pats neišliptum.
Juokingiausias nuotykis:
Visas gyvenimas didžiulis nuotykis😛
Dar šis tas:
Šiek tiek kritikos niekam dar nepakenkė😉
Anketos informacija
Vardas:Vita
Slapyvardis:Coliuuuke
Amžius:31 m.
Gimimo diena:1989.12.11
Zodiakas:Šaulys
Vietovė:Lietuva
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Kita
Išsilavinimas:Aukštesnysis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:159 cm
Svoris:51 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Žalsvai pilkos
Žalingi įpročiai:Rūkau kartais
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
73%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
63%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
53%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
85%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
45%
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Vakar 8:44
Žiupsnelis meilės,truputis šilumos,gausiai žavesio,keletas trupinėlių aštrumo ir gerai šliūkštelime seksualumo-štai ir nuostabaus skonio rytinė kava :::001
Rugsėjo 15 6:51
Labas rytas :::045
Rugsėjo 14 17:20
Na net graudu skaityti,kiek nepasitenkinimo daugelis čia turi... :::001 Gi negali būti,kad niekas Jūsų šiam gyvenime nedžiugina...🤔 Mylėkit ir būsit mylimi😉
Rugsėjo 13 18:49
Ar dabar taip ir dejuosite dėl to galimybių paso visą pusmetį?Kaip sedėjot namie taip ir sedėsite,niekas nesikeičia,o didelius prekybos centrus iškeisite į mažesnes pardotuvėles,nenumirsite badu:::001 Na ir labas vakaras:::001
Rugsėjo 13 6:56
Brrr koks rudeniškas rytas...