Nortautas (50 m. Rokiškio rajonas)
ne nuotaikų, o būsenų persona.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (2 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:244
Atsakomumas:78%
Apsilankymų skaičius:441
Paskutinį kartą lankėsi:2021.10.11 12:53
Anketa sukurta:2020.04.27 05:12
Anketa atnaujinta:2020.05.04 21:03
Panašios anketos
Anketos numeris: 1130818 Netinkama anketa
Vardas:Nortautas
Amžius:50 m.
Ūgis:167 cm
Zodiakas:Vandenis
Vietovė:Rokiškio rajonas
Statusas:Vienišas
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Ieškau sekso partnerio
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
Ramiai sarkastiškas intravertas hedonistas - tyrinėtojas, gal kiek asketiškas. Nenustebkite, manyje - taikus priešybių vienybės sambūvis. Esu zodiakinis "vandenis", tuo daug kas pasakyta... Melancholiškas sangvinikas. Jokios logikos tradicinėje trafaretinėje klasifikacijos skalėje ? Būtent.
Reikalavimai partneriui:
Reikalauti ko nors yra banditizmas, kaip ir manyti, kad asmuo gali būti kito nuosavybį. BŪTI SU - štai kelias
Hobis, pomėgiai:
Senosios kultūros.
Knyga, filmas:
mokslinė fantastika (sci-fi) ,fentezi, filosofinės, psichologinės, nuotykiė literatūra, dokumentika (ypač - per biografijos prizmę).
Muzika:
Sudėtinga viską išvardinti. Atmestinas reivas ir repas ir tai repas dėl prasmingo teksto šgyja teisę patekti į Mano ausis. Mėgiamaiusia stilistika - siymphonic metal, blues.
Sporto šaka:
figūrinis čiuožimas ant ledo, konkūrai, šachmatai, lengvoji atletika.
Gyvenimo šūkis:
"Velnių kitokia kiek moralė, velniai daugiau ką leist sau gali"
Juokingiausias nuotykis:
kažint, ar toks buvo. Abejotina.
Dar šis tas:
Reikia įpilti truputį nuodų aiškumui. žemokas:šlubas Žaltys vargu ką bendro ras su Begemotėmis ar Žirafomis., tad stambokos, o jei dar prigimtinai blondinės, vergo mentaliteto (katalikės, musulmonės) - taupykite laiką, "įžengusios čia, palaidokit Viltį".
Anketos informacija
Vardas:Nortautas
Slapyvardis:Nortautas
Amžius:50 m.
Gimimo diena:1972.02.02
Zodiakas:Vandenis
Vietovė:Rokiškio rajonas
Statusas:Vienišas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Ieškau sekso partnerio
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Kita
Išsilavinimas:Bakalauras
Šiuo metu:Bedarbis
Ūgis:167 cm
Svoris:66 kg
Akys:Žalsvai pilkos
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
95%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
78%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
40%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
48%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
60%
Anketos komentarai
Nėra komentarų