xegidijusx (31 m. Kaunas)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (4 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:74
Отвечаемость:37%
Число посещений:108
Посещал последний раз:2022.07.02 22:04
Анкета создана:2020.03.11 16:17
Анкета обновлена:2022.06.22 15:13
Похожие анкеты
Номер профиля: 1128238 Негодная анкета
Имя:xegidijusx
Возраст:31 m.
Ūgis:169 cm
Знак зодиака:Близнецы
Местность:Kaunas
Статус:Свободный
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу девушку
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (1)
Коротко обо мне
Гобби, увлечения:
sportas fule ir krepsinis
Mузыка:
lietuviu angliu
Вид спорта:
fule krepsinisi
Жизненное мото:
buk visada savim ir busi laimingas
Самое смешное приключение:
neturiu
Ещё кое-что:
neturiu nk
Информация анкеты
Имя:xegidijusx
Возраст:31 m.
Gimimo diena:1991.06.03
Знак зодиака:Близнецы
Местность:Kaunas
Статус:Свободный
Дети:Нет
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу девушку
Желания:Переписываться
Связаться с друзьями
Вместе провести досуг
Хочу быть видимым(-ой)
Языки:Литовский, Английский
Образование:Профессиональное
Рост:169 cm
Вес:60 kg
Телосложение:Стройный
Глаза:Голубые
Волосы:Чёрные, Прямые и короткие
Вредные привычки:Иногда курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
73%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
65%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
55%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
63%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
28%
Комментарии анкеты
Нет комментариев
Сообщения горячей линии
июля 2 15:15
*** as laukiu tavo sms lapes
июля 1 14:11
Sw visi kas nori isgerti kavos plotas yra tik sendien vakare
июня 25 20:46
Labukas vakaras moteris kuri nori su manim susipažinti ir bendrauoti kuri man parasysi ta pakviesiu į pasimatymą isgerti kavos kartiu
июня 23 10:22
Sw visi ar zinote kada ta indre visada kitam vaikiniu melauojai uz akyjiu nes ji eina per vaikinius visius
июня 22 12:22
Labukas moteris as kaip jauo rukauo kaip 5 metius eletronkes ir as esiu labai draugiškas zmogius jai ko nezinote galite i mane kreiptis