gal kas žinot kodėl šūdmaišio-plikio žinutės vis būna ištrinamos iš čia ???
июня 14 9:15
gydytojai ilgai svarstė ko trūksta plikiui rūrmaišiui galvoje . Galiausiai priėjo vieningos išvados - kulkos. 😆
июня 12 5:58
plikis rūrmaišis toliau verkšlena 😄😅😆
июня 7 16:15
Arūnėlis su savo troliais tiek įsižeidęs, jog visaip bando įkąsti. Bet kai neturi nei dantų, nei savigarbos - sunku jam įkąst. Belieka tik verkt ir sasalint plikiui 😅😆😄
июня 3 5:59
arūnėlis atėjo.... pabezdėjo....ir liūdnai išėjo.. nes nieks jam neišėjo.... 😅😄😃😁😆