Justinas (28 m. Vilnius)
:::n13

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (1 nuotrauka)

Anketos statistika
Surinkti taškai:76
Atsakomumas:85%
Apsilankymų skaičius:502
Paskutinį kartą lankėsi:2020.03.12 22:50
Anketa sukurta:2019.09.07 23:03
Anketa atnaujinta:2019.09.30 22:06
Panašios anketos
Anketos numeris: 1118671 Netinkama anketa
Vardas:Justinas
Amžius:28 m.
Ūgis:192 cm
Zodiakas:Avinas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Vienišas
Ieško:Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
Net ir pats jo nesuprantu, kad ir kiek ji analizuociau, jis vis kitaip atrodo, taigi tenka tik suzinoti palei kitus zmone. esme ta, kad suprasti galima, tik susitikus. Mano nuomone esu namiseda, bet kitiem galiu atrodyti kitaip, nes ir pasivazineti megstu.
Reikalavimai partneriui:
Virtualioje erdveje tokiu neturiu,nes viskas aiskiau tik realybeje
Hobis, pomėgiai:
Megstu kava viduryje nakties, jei tokiu laiku bunu atsibudes (skaniausia ir patogiausia circle k). kai susitaupau patinka pakeliauti, patinka vairuoti, jei yra galimybiu ir patikimas transportas, galeciau vaziuoti ir po visa europa :::034 megstu ziureti filmus. Gal ir vaikiskai nuskabes, bet toks jau esu, megstu ziuireti anime (japoniski filmukai) seniau zaisdavau zaidimus, dabar si pomegi apleidau. Kiti pomegiai yra automobiliai ir prie ju pasikrapstyti, kol neatsibodo :::034
Knyga, filmas:
Esu nemegejes skaityti, nebent internete straipsnius ir tai retai kurie mane sudomins. Filmus megstu ziureti, zanras nera labai svarbus, gal tik miuziklu nemegsu labiausiai, o daugiau kiekviename zanre gali rasti kazka idomaus
Muzika:
Del muzikos, zanrai nesvarbu, reikia tik isgirsti. Nors ne, yra tie kuriuos labiau megstu, tai butu rock, tik ne per daug sunkus, electtro, trance. Taciau kaip ir su filmais, taip ir su muzika, kiekviename zanre gali surasti kazka idomaus.
Sporto šaka:
nelabai sportuoju, darbas ir taip isvargina :::034 gal kazkada i koki sporto kluba eisiu, bet irgi vienam motyvacijos ne per daug yra
Gyvenimo šūkis:
Kad ir sunku, kelkis ir eik i prieki
Juokingiausias nuotykis:
Hmm, pagrinde keliones, kurios nebuvo planuotos
Dar šis tas:
Cia net nezinau, ka parasyti, esu zmogus, kuris vadovaujasi logika ir viska jos deka analizuodamas. Kad ir logika viska remiuosi, vis tiek yra toks dalykas kaip iracionalumas, tai butu emocijos. Nors ir po visu loginiu mano pamastymu, esu su garbanotom mintim, kurias galima pamatyti tik, jei prisileidziu zmogu gana arti. Kad ir turiu tokiu minciu vis tiek siekiu ne trumpalaikiu ar vienkartiniu santykiu, o rimtu iki pat galo, bendru guoliu ir visais kitais privalumais ir trukumais, tikiuosi spresti problemas kartu, dziaugtris laime kartu ir t.t. Jei kas domisi socionika, tai mano tipas ISTJ.
Anketos informacija
Vardas:Justinas
Slapyvardis:jakem
Amžius:28 m.
Gimimo diena:1992.04.04
Zodiakas:Avinas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Vienišas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių
Išsilavinimas:Aukštasis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:192 cm
Svoris:118 kg
Kūno sudėjimas:Stambus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
48%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
55%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
20%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
55%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
38%
Anketos komentarai
Nėra komentarų