Renatas (38 m. Jungtinė Karalystė, Liverpool)
:::n03

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (21 nuotrauka)

Anketos statistika
Surinkti taškai:102
Atsakomumas:53%
Apsilankymų skaičius:483
Paskutinį kartą lankėsi:2023.05.07 21:07
Anketa sukurta:2018.09.03 16:19
Anketa atnaujinta:2020.06.07 23:06
Panašios anketos
Anketos numeris: 1091067 Netinkama anketa
Vardas:Renatas
Amžius:38 m.
Ūgis:182 cm
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Liverpool
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
Paprastas, ramus
Reikalavimai partneriui:
Nera reikalavimu
Hobis, pomėgiai:
Bendrauti
Knyga, filmas:
Knygu nelabai skaitau. Nuotykiu, fantastikos filmai.
Muzika:
Ivairi
Sporto šaka:
Nelabai megstu sporta
Gyvenimo šūkis:
Gyvenk sia diena :::001
Juokingiausias nuotykis:
Paslydau ant ledo
Dar šis tas:
Tiesą pasakius, šiame pažinčių portale vis dėl to tikiu, kad yra nemažai žmonių, kurie ieško vienas kito arba tiesiog nori pabendrauti. Aš ieškau įdomių, turinčių ką pasakyti, mąstančių žmonių, perspektyvių pažinčių, kurias, galbūt, vėliau būtų galima sėkmingai perkelti į realybę. Esu labai atviras įvairioms pažintims su žmonėmis, kurie taip pat mėgsta bendrauti, gali būti ir rimti, ir išdykę, ir žaismingi. Žodžiu, taip, kad mums būtų įdomu kalbėtis. Laukiu laiškų iš merginų, o savo ruožtu pažadu nenuvilti. Ar išdrįsi parašyt? :::001
Anketos informacija
Vardas:Renatas
Slapyvardis:RenatasRZ
Amžius:38 m.
Gimimo diena:1985.05.05
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Liverpool
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Noriu būti matomas(-a)
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:182 cm
Svoris:95 kg
Kūno sudėjimas:Atletiškas
Akys:Žalios
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
65%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
65%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
63%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
48%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
65%
Draugai
Anketos komentarai
2019.09.20 01:36Aja ✿TV (40 m. Kaunas)
Labas, KVieciu pas mane i chataIstrink sia zinute paskui, kad adminai nematytu: https://tinychat.  com/room/   ajatvTarpus sumazink