Edgaras (34 m. Kaunas)
Puiki.....

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (5 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:607
Отвечаемость:43%
Число посещений:1571
Посещал последний раз:2021.04.13 22:38
Анкета создана:2018.09.02 18:11
Анкета обновлена:2020.11.07 15:56
Похожие анкеты
Номер профиля: 1090979 Негодная анкета
Имя:Edgaras
Возраст:34 m.
Ūgis:191 cm
Знак зодиака:Водолей
Местность:Kaunas
Статус:одинокий
Ищет:Ищу девушку
Ищу жену
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (1)
Коротко обо мне
Характер:
Rimtas,Pasitikėjimas savimi, Atvirumas, Gerumas.Pozityvus....
Требования для партнеров:
Jai esi Rimta,,Istikima,Paprasta
Moki Mylet ir vertini ka turi ir ko nori is Santykiu ir Gyvenimo.
Parasyk lauksiu....
Гобби, увлечения:
Sportas
Kнига, фильм:
Psichologiniai,siaubio...
Mузыка:
Rusiskas,clubines....
Вид спорта:
Krepsinis,futbolas
Самое смешное приключение:
Paslaptis...
Ещё кое-что:
Norek Mane pazinti toks koks esu.
Su visomis mano ydomis ir visais mano pliusais domekis nevien mano Isvaizda o ir mano Vidinemis savybemis mano pomegiais,tikslais ir svajonemis.
Buk su Manim Atvira,ir nuosirdi,mokek mane suvaldyti savo Svelnumo,Meile ir Mastymu....
Информация анкеты
Имя:Edgaras
Возраст:34 m.
Gimimo diena:1987.02.16
Знак зодиака:Водолей
Местность:Kaunas
Статус:одинокий
Дети:Нет
Ищет:Ищу девушку
Ищу жену
Желания:Переписываться
Флиртовать
Вместе провести досуг
Языки:Литовский, Русский, Немецкий
Образование:Среднее
В данное время:Работаю
Рост:191 cm
Вес:75 kg
Телосложение:Aтлетический
Глаза:Голубые
Волосы:Чёрные, Прямые и короткие
Вредные привычки:Часто курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
53%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
100%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
93%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
90%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
30%
Друзья
Комментарии анкеты
Нет комментариев
Сообщения горячей линии
марта 27 15:21
Labuka, Ieskau rimtai draugystej bei gyvenimui Paneles gal kuri noretu susipazinti ir susimatyti si vakara? Kaunas tel ***