Slavikas (26 m. Vilnius)
Žmonėms, neturiuntiems jumoro jausmo, bendraujant su manim gali pasireikšti šalutinis poveikis :::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Anketos statistika
Surinkti taškai:1639
Atsakomumas:80%
Apsilankymų skaičius:5602
Paskutinį kartą lankėsi:Lankosi dabar
Anketa sukurta:2018.01.16 00:51
Anketa atnaujinta:2021.09.03 18:01
Panašios anketos
Anketos numeris: 1063919 Netinkama anketa
Vardas:Slavikas
Amžius:26 m.
Ūgis:165 cm
Zodiakas:Avinas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Vienišas
Ieško:Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (18)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Esu linksmas, draugiškas, nuoširdus, bendraujantis, tvarkingas, nerūkantis, sportiškas, bei domiuosi sportu :::001
Reikalavimai partneriui:
Paprasta, nuoširdi, draugiška, miela, rami, simpatiška
Hobis, pomėgiai:
Filmavimai, tinklinis, bėgiojimas, fitnesas
Knyga, filmas:
Komėdijos, kariniai filmai.
Muzika:
Įvairi
Sporto šaka:
Tinklinis, bėgiojimas, fitnesas
Gyvenimo šūkis:
Tobuli žmonės yra visiškai neįdomūs. - Tai mūsų trūkumai ir klaidos daro mus patrauklius..
Juokingiausias nuotykis:
Pamatysim :::034
Dar šis tas:
Susipažinčiau su mergina rimtam, pastoviam bendravimui, jei esi draugiška, bendraujanti ir ieškai rimtų santykių parašyk,papasakosiu apie save, tikrai nustebinsiu tave savo pomėgiais :::001
Anketos informacija
Vardas:Slavikas
Slapyvardis:Angeliukas😄
Amžius:26 m.
Gimimo diena:1995.04.07
Zodiakas:Avinas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Vienišas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau merginos
Norai:Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių
Išsilavinimas:Aukštasis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:165 cm
Svoris:57 kg
Kūno sudėjimas:Atletiškas
Akys:Žalios
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
90%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
65%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
78%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
65%
Draugai Visi draugai (22)
Anketos komentarai
2018.07.17 23:22Neskaidri (35 m. Lietuva)
linksmu plauciu ,prikolistas ,ir siaip komunikabilus bičiuks,  bet skupas guminuku neduoda
Karštosios linijos pranešimai
Rugsėjo 4 7:30
Silpni keršija, - sruprus atledižia, - laimingas pamiršta. :::001
Rugpjūčio 30 20:16
ISPĖJIMAS: Žmonėms, neturiuntiems jumoro jausmo, bendraujant su manim gali pasireikšti šalutinis poveikis. :::034
Rugpjūčio 24 15:23
tikras vyras - kaip vilkas, arba vienas arba su viena vilke visam gyvenimui. O lakstyti paskui aveles - jau avinų reikalas. :::001
Rugpjūčio 23 15:21
Kodėl mes užsimerkiame kai bučiuojamės, miegam, svajojam?...Nes patys gražiausi dalykai pasaulyje - nematomi. :::001
Rugpjūčio 21 21:26
Būna taip, jog nori su žmogumi atkurti bendravimą ir ryšius kurie dinge. Stengiesi, rašai, siūlai susitikti, o jis ieško pasiteisinimų, kad nenori ar negali. Taip nebūna, jeigu rūpi žmogui jis susitiks, pats parašys ar net gi paskambins. Nesutiks susitikti tik su rimta priežastimi, kaip tuo metu žodis “negaliu” tai ir reikš negalėjimą. Puikiai žinai, kad žmogus ne užsiėmęs. :::001