Dainius (45 m. Jungtinė Karalystė, Leeds)
Gera

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (4 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:141
Atsakomumas:78%
Apsilankymų skaičius:807
Paskutinį kartą lankėsi:2023.05.10 22:18
Anketa sukurta:2017.08.24 21:20
Anketa atnaujinta:2021.12.14 19:34
Panašios anketos
Anketos numeris: 1049656 Netinkama anketa
Vardas:Dainius
Amžius:45 m.
Ūgis:171 cm
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Leeds
Statusas:Vienišas
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
Apie save sunku spresti,aplinkiniai daug geriau zino nei pats save vertini :::001
Reikalavimai partneriui:
Koki gali buti reikalavimai??
Hobis, pomėgiai:
ieskom :::001
Knyga, filmas:
Knygos,tai musu infomacijos saltinis.O megiamiausia butu,viskas kas susije su Leo Da Vinciu,ne vienas autorius apie ji yra parases.
Muzika:
https://www.youtube.com/watch?v=wlMbVlrOmq0&feature=share&fbclid=IwAR1D2iba4FcuuWpg06m-QpNxAd3SLCAXs41HGFKo7JqeFoSDMbt6-bCG6w0&ab_channel=SnakeTV
Sporto šaka:
kerlingas
Gyvenimo šūkis:
Pasiskaitymui
Apie Veidmainyste
Tiesiai šviesiai, nusižengiant bet kokioms rašymo taisyklėms, pradėsiu nuo išvados: veidmainystė yra kvailas dalykas.
Pradėkim nuo veidmainystės priežasčių. Turbūt pagrindinės jų yra padaryt kitiems gerą įspūdį ir gauti naudos. Verta pastebėti, kad šios dvi priežastys yra ir kitų blogybių priežastys. Tad, taip sakant, blogis po vieną nevaikšto.
Įdomu tai, kad trumpalaikės veidmainystės aš nesmerkiu, nes be jos pasaulis būtų labai piktas. Kodėl? Nes, mano nuomone, trumpalaikė veidmainystė yra ne kas kita kaip kone visi „etiketo” ir „mandagumo” veiksmai ir taisyklės (šypsokis visiems, būk mandagus, visiems dėkok ir visų atsiprašinėk ir t.t.).
Visa bėda prasideda, kai žmonės ima veidmainiauti prieš tuos, su kuriais jiems tenka ilgai bendraut ar net prieš žmones, kuriuos veidmainiai laiko potencialiais partneriais. Esmė ta, kad veidmainystė, kaip tokia, mano nuomone, pasireiškia tikrųjų minčių slėpimu, pataikavimu, melu. Jei mažas nekaltas melas žmogui, kurio gyvenime daugiau nesutiksi dar nėra labai blogai, tai ilgalaikis veidmainiavimas veda prie vis didesnio melo. Tai tarsi grandininė reakcija: iš pradžių mažas melas, tada kitas melas, skirtas paslėpti pirmąjį melą, ir taip iki tol, kol kone visas bendravimo pagrindas tampa melu.
Melas, kaip žinia, nėra amžinas. Kaip sako senoliai, „yla visada išlenda iš maišo”. Tad kas būna, kai išaiškėja tiesa? Žmonės yra nepaprastai nepakantūs melui (bent jau aš ir mano darugai), tad staiga išryškėjusi tiesa priveda prie didelio konflikto, kuris, net pačiu švelniausiu atveju, kaip reikiant sugadina santykius. O jei visas bendravimas buvo kurtas melo pagrindu, bendravimas neabejotinai nutrūksta. Paradoksalu. Juk kai pagalvoji, melas ir veidmainystė dažniausiai naudojama santykiams palaikyti, juos gerinti…
Ir visgi, žmonės veidmainiauja, apsimeta tokiais, kokiais nėra. Man net kelia nuostabą tai, kokius mastus tai įgauna. Žmonės nepaprastai bijo kitiems išpasakoti savo silpnybes, keistenybes, manydami, kad taip parodys savo „silpnumą”, „netobulumą”. Tai pražūtinga. Konkretus to pavyzdys - ypač trumpas šiuolaikinių porų buvimo kartu laikas. Veidmainystė, mano nuomone, yra viena pagrindinių porų skyrybų priežasčių šiais laikais. Kol gyvenama „meile” savo mylimajam parodoma, tik tai, kas gera, sudaromas vos ne idealaus vaikino/merginos įspūdis. Tačiau santykiams tęsiantis išlenda pavienės detalės, kurios palengva sugriauna šią „idealumo” iliuzija. O sugriuvus šiai iliuzijai sugriūna ir „meilė”, ant kurios ji stovėjo…
Tuo tarpu tie, kas nebando veidmainiauti ir sako visą teisybę į akis dažniausiai yra apšaukiami „pasikėleliais”, „kritikais” ar tiesiog keistuoliais.laji nepazistamaji
Juokingiausias nuotykis:
Daug :::001
Dar šis tas:
Tiesa sakant,tai,kas laikoma suaugusiuju meile,kur kas dazniau panaseja i kazkoki ,zodziais neisreiksta,sanderi del paslaugu. paprastai jis igyja nebylaus susitarimo pavidala.
Anketos informacija
Vardas:Dainius
Slapyvardis:ainys
Amžius:45 m.
Gimimo diena:1979.05.10
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Leeds
Statusas:Vienišas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Aukštesnysis
Šiuo metu:Dirbu užsienyje
Ūgis:171 cm
Svoris:64 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Melsvai pilkos
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
65%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
68%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
65%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
73%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
53%
Anketos komentarai
Nėra komentarų