Meškinas (32 m. Vilnius)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (8 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:40
Atsakomumas:75%
Apsilankymų skaičius:226
Paskutinį kartą lankėsi:2021.02.22 12:38
Anketa sukurta:2017.07.14 19:22
Anketa atnaujinta:2019.06.21 01:48
Panašios anketos
Anketos numeris: 1045338 Netinkama anketa
Vardas:Meškinas
Amžius:32 m.
Ūgis:179 cm
Zodiakas:Svarstyklės
Vietovė:Vilnius
Statusas:Vienišas
Ieško:Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
Esu ramaus budo zmogus su meniska siela. Esu gal tokio vaikisko charakterio, gal truputi keistokas, bet tuom ir esu ypatingas ir drasiai galiu sakyti esu tikrai ne tipiskas vaikinas :::001 ... niekados nesakysiu "kokie tavo klausimai durni" tokiu klausimu mano nuomone nera. Kuo keistesni klausimai, tuo idomesnis bendravimas. Randu kalba su daugeliu + esu kalbus.
Reikalavimai partneriui:
Kadangi ieskau merginos rimtiems ir ilgalaikiams santykiams tai isore labai svarbi. Tad noreciau normalaus kuno sudejimo ar lieknos paneles 18 iki 27 m. vaikisko budo, panasiu pomegiu kaip ir pas mane. Galeciau cia isvardinti daug ka, bet pastebejau praityje, jog merginos ta labai sureiksmina ir nesugeba priimti informacijos racionaliai, net jei ir parasydavau tai tiesiog mano idealas ir nereik 100% to atitikti tiesiog merginos bando visiskai isiterpti i tuos mano remus, tad dabar neberasysiu to nebent matysiu jog zmogus pajegus tai suprasti.

Nustebau kai atlikau asmenybes testa, nes tas testas isties labai taikliai ... na koki 90% tiesos pasake apie mane, tad skubu pasidalinti su tavim jei turesi kantrybes viska perskaityti, manau susidarysi kazkokia nuomone apie mane.

ISTJ tipo žmonės kaip romantiniai partneriai

ISTJ yra atsidavę ir ištikimi partneriai, skiriantys milžinišką pastangų kiekį, kad užtikrintų santykių sklandumą. Kuomet jie įsipareigoja savo partneriui, duoto pažado laikysis iki paties galo. ISTJ mielai priima savo pareigą atlikti tam tikrą vaidmenį santykiuose. Labai daug kas priklauso ir nuo to, kaip ISTJ į juos žiūrės. Jei gerų santykių palaikymas bus svarbus ISTJ, tikėtina, jog tai bus puikūs ir sklandūs santykiai, bent jau tiek, kiek tai priklausys nuo paties ISTJ. Tačiau jei ISTJ santykių gerovės neįtrauks į savo vidinių tikslų „sąrašą", gali būti, jog jie į savo santykius žvelgs iš sau įprastos perspektyvos - nepaprastai praktišku, tradiciniu ir struktūruotu žvilgsniu.

Seksualiniu požiūriu, ISTJ yra linkę žvelgti į intymumą iš fizinės perspektyvos, užuot laikę tai meilės ir prisirišimo išraiška. Gali būti, kad ISTJ tikėsis intymių santykių gana periodiškais laikotarpiais ir gerbs tradicinius lyčių vaidmenis. ISTJ vyrai partnerei gali primesti savo nuomonę, o ISTJ moterys gali nuolankiai vykdyti savo partnerio norus (nepaisant to, jog jos gali jaustis nepatogiai, kuomet yra paliečiami dalykai, labai nukrypstantys nuo tradicinių normų).

Įsivelę į ginčą, ISTJ dažnai stengiasi įtikinti, kad pašnekovas perimtų jų požiūrį ir nuoširdžiai tiki, kad yra teisūs. Dažnai ISTJ asmenybės pasitikėjimas savimi gali pakirsti kitų žmonių pasitikėjimą turimomis žiniomis. Toks šio tipo žmonių įprotis gali lengvai pakreipti bet kokį pokalbį į „laimėtojo ir pralaimėjusiojo" bendravimą ir tai gali sukelti tam tikrų nesutarimų artimuose santykiuose.

ISTJ vertėtų prisiminti, jog kitiems žmonėms kartais reikia išgirsti, jog jie yra mylimi ir vertinami, nepaisant to, jog ISTJ tokio poreikio neturi.

Paprastai ISTJ yra labai gabūs ir efektyvūs srityse, kurios jiems atrodo svarbios. Todėl ISTJ asmenybės dažnai pelno partnerių pagarbą. ISTJ lengvai ir sėkmingai rūpinsis kasdieniais dalykais. Jei ISTJ pastebės, jog emocinė parama partneriui labai svarbi, įsidėmės šią „užduotį" ir taip pat ims tuo rūpintis. Šio tipo žmonės paprastai yra puikūs ir rūpestingi partneriai, norintys ir galintys išlaikyti sklandžius ir ilgalaikius santykius.
Hobis, pomėgiai:
Fotografija, menas, pasivazinejimas dviraciais ar kartingais, bowlingas, gitara, anime, filmai, ww2, politika, keliones
Knyga, filmas:
istorines ar verslo knygos
Muzika:
Viskas isskyrus rusu muzika, repa ir hip hopa
Sporto šaka:
Autosportas, Dviraciai
Gyvenimo šūkis:
YOLO !
Juokingiausias nuotykis:
Oj ju buvo daug, net nezinau nuo ko pradeti, bet tikrai alkoholio ten nebuvo :::001 tai buvo keisciausi naturaliausi nuotikiai
Anketos informacija
Vardas:Meškinas
Amžius:32 m.
Gimimo diena:1988.10.17
Zodiakas:Svarstyklės
Vietovė:Vilnius
Statusas:Vienišas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Kita
Išsilavinimas:Bakalauras
Šiuo metu:Nieko neveikiu
Ūgis:179 cm
Svoris:90 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Melsvai pilkos
Plaukai:Tamsūs, Banguoti ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
78%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
70%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
43%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
60%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
58%
Anketos komentarai
Nėra komentarų