DaiGa (60 m. Vilnius)
:::410

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Panašios anketos
Anketos numeris: 1034708 Netinkama anketa
Vardas:DaiGa
Amžius:60 m.
Ūgis:174 cm
Zodiakas:Ožiaragis
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisva
Ieško:Nieko neieškau
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (52)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Esu reikli sau..deja.. ir kitiems taip pat
Reikalavimai partneriui:
N E M E L U O K
Hobis, pomėgiai:
Patinka pasikapstyti tarp gėlių... išgerti rytinę kavą po obelimi..myliu kates ir šunis.. turėčiau sąlygas būtinai laikyčiau žirgą :::001... geriausia meditacija - gulėti tuščiame paplūdimy ir klausytis ošiančios jūros, žuvėdrų klyksmo... muzika mane lydi visur.., o ypač automobilyje...tuomet norisi, kad kelias niekad nesibaigtų....
Knyga, filmas:
Daug skaitau. Psichologija, religija, istorija, politika, gyvenimas
Muzika:
Power hit radio... mėgstamiausios kaip ir nėra..labai priklauso nuo nuotaikos.. nelygu ką veiki..ar kambarius tvarkai..ar važiuoji..ar nori užsimiršti.. ar pasiausti..
Sporto šaka:
Mankšta namie, žolės pjovimas, plaukiojimas ežere
Gyvenimo šūkis:
Gyvenimas per trumpas, kad darytum blogą, nes atgailauti gali nelikti laiko
Juokingiausias nuotykis:
..kai norėjau aplankyti zoosodą, o jo darbo laikas baigėsi..teko lipti per tvorą... ir man jau tikrai buvo ne ...niolika :::001
Dar šis tas:
Nuotykiams neturiu laiko, vedusių neguodžiu, įsivaikint nieko nesiruošiu
Anketos informacija
Vardas:DaiGa
Slapyvardis:Aisberga
Amžius:60 m.
Gimimo diena:1963.01.01
Zodiakas:Ožiaragis
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisva
Vaikai:Turiu
Ieško:Nieko neieškau
Norai:Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Rusų
Išsilavinimas:Aukštesnysis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:174 cm
Svoris:64 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Žalsvai pilkos
Plaukai:Tamsūs, Garbanoti ir trumpi
Žalingi įpročiai:Rūkau kartais, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
85%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
70%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
50%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
90%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
38%
Anketos komentarai
2020.12.24 20:24Elegijus (68 m. )
Labas,skanių ir jaukių švenčių!