Džonis (34 m. Vilnius)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (1 nuotrauka)

Anketos statistika
Surinkti taškai:2675
Atsakomumas:77%
Apsilankymų skaičius:1599
Paskutinį kartą lankėsi:2024.07.01 12:59
Anketa sukurta:2017.01.25 20:57
Anketa atnaujinta:2018.01.16 23:49
Panašios anketos
Anketos numeris: 1025002 Netinkama anketa
Vardas:Džonis
Amžius:34 m.
Ūgis:186 cm
Zodiakas:Avinas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (7)
Trumpai apie mane
Dar šis tas:
Pasižiuri į kai kurias poras, susitikinėja tik porą savaičių, o vienas kitam jau meilėje prisipažysta, žvaigždes žada dovanot. Žmonių santykius tikrina laikas, gyvenimiškos situacijos, o ne žodžiai ar pasivaiksčiojimai po miestą, kurie rytoj pasimirš. Ir net po mėnesio jūs vienas kito gerai nepažinsit. Tu nežinosi kokia arbata jis mėgsta ir ar išvis ją mėgsta. Gal jis geria tik juodą kavą su pienu. O jis nežino kokios gėlės tau patinka. Pirmus pusę metu jūs tik pažindinsitės. Bandysit sužinot vienas kito pomėgius, pažindinsitės su draugais. O toliau viskas priklausys tik nuo jūsų. O jausmai... Jausmai ateis tik po pusmečio ar net po metų (nekalbu apie tą pirmąjį susižavėjimą), kai tu neklausdama išvirsi jo mėgstamos arbatos su dviem šauksteliais cukraus. Nuėjusi į parduotuvę neskambinsi ir neklausi kokių ledų jam paimti. O jis žinos kokias gėles mėgsti, atsimins tavo tėvų gimtadienius,o jūsų draugai neįsivaizduos judviejų atskirai. Jūs kartu augate. Pradedat svajoti apie šeimą ir vaikus. Renkate jiems vardus. Gyvenimas eina ir jūs jau neįsivaizduojate jo vienas be kito. Tačiau laikas bėga, prasideda nesutarimai, pirmieji rimti pykčiai. Naktiniai skambučiai, ašaros, skausmas. Branginkit ne žodžius, o veiksmus, kai jis vidurnaktį atvažiuoja pas tave su gėlėm, apkabina tave ir stipriai suspaudžia savo glėbyje ir tu matai jo skruostu riedančią ašarą, tada tyliai sukužda, kad pavargo nuo pykčių. O tu isterikuoji, daužai rankom i jo krūtinę ir rėki, rėki, rėki.. O jis tyli ir net nebando ant tavęs rėkt ar atsikirst. Štai ką reiškia tikra meilė, o ne tie visiskai tušti žodžiai ištarti vos susipažinus. Nepaleiskite tų kuriuos mylite, nes dėl ko žmonės neišsiskirtų, jie vis tiek nepajėgs pamiršti tų, kurie juos išmokė mylėti.
Anketos informacija
Vardas:Džonis
Slapyvardis:ArMatei
Amžius:34 m.
Gimimo diena:1990.04.02
Zodiakas:Avinas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių
Išsilavinimas:Magistras
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:186 cm
Svoris:80 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Žalios
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
85%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
50%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
90%
Anketos komentarai
Nėra komentarų