Džonis (32 m. Vilnius)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (1 photo)

Profile statistics
Received points:2675
Responsiveness:77%
Times visited:1590
Visited last time:2022.07.28 19:34
Profile created:2017.01.25 20:57
Profile updated:2018.01.16 23:49
Similar profiles
Profile number: 1025002 Inappropriate profile
Name:Džonis
Age:32 m.
Ūgis:186 cm
Zodiac sign:Aries
Region:Vilnius
Status:Not in relationship
Searches:Looking for a girlfriend
Class:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (7)
Briefly about me
Something more:
Pasižiuri į kai kurias poras, susitikinėja tik porą savaičių, o vienas kitam jau meilėje prisipažysta, žvaigždes žada dovanot. Žmonių santykius tikrina laikas, gyvenimiškos situacijos, o ne žodžiai ar pasivaiksčiojimai po miestą, kurie rytoj pasimirš. Ir net po mėnesio jūs vienas kito gerai nepažinsit. Tu nežinosi kokia arbata jis mėgsta ir ar išvis ją mėgsta. Gal jis geria tik juodą kavą su pienu. O jis nežino kokios gėlės tau patinka. Pirmus pusę metu jūs tik pažindinsitės. Bandysit sužinot vienas kito pomėgius, pažindinsitės su draugais. O toliau viskas priklausys tik nuo jūsų. O jausmai... Jausmai ateis tik po pusmečio ar net po metų (nekalbu apie tą pirmąjį susižavėjimą), kai tu neklausdama išvirsi jo mėgstamos arbatos su dviem šauksteliais cukraus. Nuėjusi į parduotuvę neskambinsi ir neklausi kokių ledų jam paimti. O jis žinos kokias gėles mėgsti, atsimins tavo tėvų gimtadienius,o jūsų draugai neįsivaizduos judviejų atskirai. Jūs kartu augate. Pradedat svajoti apie šeimą ir vaikus. Renkate jiems vardus. Gyvenimas eina ir jūs jau neįsivaizduojate jo vienas be kito. Tačiau laikas bėga, prasideda nesutarimai, pirmieji rimti pykčiai. Naktiniai skambučiai, ašaros, skausmas. Branginkit ne žodžius, o veiksmus, kai jis vidurnaktį atvažiuoja pas tave su gėlėm, apkabina tave ir stipriai suspaudžia savo glėbyje ir tu matai jo skruostu riedančią ašarą, tada tyliai sukužda, kad pavargo nuo pykčių. O tu isterikuoji, daužai rankom i jo krūtinę ir rėki, rėki, rėki.. O jis tyli ir net nebando ant tavęs rėkt ar atsikirst. Štai ką reiškia tikra meilė, o ne tie visiskai tušti žodžiai ištarti vos susipažinus. Nepaleiskite tų kuriuos mylite, nes dėl ko žmonės neišsiskirtų, jie vis tiek nepajėgs pamiršti tų, kurie juos išmokė mylėti.
Profile information
Name:Džonis
Nickname:ArMatei
Age:32 m.
Gimimo diena:1990.04.02
Zodiac sign:Aries
Region:Vilnius
Status:Not in relationship
Children:Do not have
Looking for:Looking for a girlfriend
Wishes:Penpals
Reach friends
Spend leisure time together
Languages:Lithuanian
Education:Master
Now:Working
Height:186 cm
Weight:80 kg
Body type:Normal
Eyes:Green
Hair:Brown, Straight and short
Bad habits:Do not smoke, Do not drink
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
85%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
50%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
90%
Profile comments
No comments