Agneta (35 m. Palangos savivaldybė)
Super linksma ✌️

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (6 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:33
Отвечаемость:1%
Число посещений:1497
Посещал последний раз:2020.03.18 23:49
Анкета создана:2017.01.19 14:47
Анкета обновлена:2020.02.06 04:45
Похожие анкеты
Номер профиля: 1024044 Негодная анкета
Имя:Agneta
Возраст:35 m.
Ūgis:171 cm
Знак зодиака:Рак
Местность:Palangos savivaldybė
Статус:В разводе
Ищет:Ищу друзей
Ищу мужа
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (24)
Коротко обо мне
Характер:
Sumanim nėra lengva...bet jei žmogų gerbiu atiduodu visą širdį visą save 👌esu pavydi
Требования для партнеров:
Nesivarginkit rašydami su sekso pasiūlymais,vede irgi nesivarginkit tiesiog neįdomu ir net nezadu atrasyt į tokias pievas!!!!
Гобби, увлечения:
Kelionės, dviračiai,boulingas
Kнига, фильм:
Komedijos ir siaubo filmai✌️✌️
Mузыка:
Muzika įvairi
Вид спорта:
Šokiai!!!karate, futbolas
Жизненное мото:
Never give up
Never back down
Самое смешное приключение:
Oi jų tikrai nemažai 😂😂😂😂😂😂😂😂😘😂😂
Ещё кое-что:
Tiesiog esu fainas ir šiltas žmogutis 😊
Информация анкеты
Имя:Agneta
Возраст:35 m.
Gimimo diena:1984.07.14
Знак зодиака:Рак
Местность:Palangos savivaldybė
Статус:В разводе
Дети:Имею
Ищет:Ищу друзей
Ищу мужа
Желания:Переписываться
Вместе провести досуг
Другие
Языки:Литовский, Английский, Русский, Другое
Образование:Высшее (колледж)
В данное время:Работаю
Рост:171 cm
Вес:65 kg
Телосложение:Нормальный
Глаза:Зелёные
Волосы:Белые, Волнистые и короткие
Вредные привычки:Иногда курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
55%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
78%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
68%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
43%
Друзья Все друзья (8)
Комментарии анкеты
Нет комментариев