Romantikas (40 m. Klaipėda)
:::n06:::n06Esu linksmas!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (9 photos)

Profile statistics
Received points:4055
Responsiveness:88%
Times visited:4663
Visited last time:2024.07.06 15:14
Profile created:2017.01.15 20:51
Profile updated:2021.02.01 10:43
Similar profiles
Profile number: 1023571 Inappropriate profile
Name:Romantikas
Age:40 m.
Ūgis:190 cm
Zodiac sign:Pisces
Region:Klaipėda
Status:Single
Searches:Looking for a girlfriend
Looking for a wife
Class:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (2)
Briefly about me
Character:
Esu prisitaikantis prie antros puses!
Partner requirements:
Santykiuose man svarbu ir to paties ieskau kad butu: kalbamasi apie jausmus, kas patinka ar nepatinka, ko noretus santykiuose. issakyti ir isklausyti, pilnai atviri, saziningi, nuosirdus, romantika, butu linksma, isdykusi, protinga, pasitikinti savimi.. Manau pabendravus deliosim pliusus ir minusus :::001
Hobby, interests:
Maisto gaminimas, romantika, aistra, fotografija.
Book, movie:
Psichologines, dokumentines, biografines, detektyvai.
Music:
Muzika palei situacija ir nuotaika.
Sports activity:
Krepsinis, lauko tenisas, auto ir moto sportas.
Life credo:
Gyvenk ir dziaugkis gyvenimu ir is jo semk kiek gali daugiau!
Most funny adventure:
Manau dar bus :::001
Something more:
Susipazinkim ir nebijokit paasyt metai nera svarbu bei atstumas nes tam yra masina, pabendrave suzinosim ar tinkam vienas kitu!
Profile information
Name:Romantikas
Nickname:Vaikinukas69
Age:40 m.
Gimimo diena:1984.03.02
Zodiac sign:Pisces
Region:Klaipėda
Status:Single
Children:Do not have
Looking for:Looking for a girlfriend
Looking for a wife
Wishes:Penpals
Flirt
Spend leisure time together
Languages:Lithuanian, English, Russian, German
Education:Higher education (university)
Now:Working
Height:190 cm
Weight:90 kg
Body type:Normal
Eyes:Blue
Hair:Blond, Straight and short
Bad habits:Smoke occasionally, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
68%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
80%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
53%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
70%
Profile comments
No comments