Vitalijus (43 m. Lekėčiai)
:::n11:::

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (4 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:9
Отвечаемость:24%
Число посещений:565
Посещал последний раз:2024.07.08 07:21
Анкета создана:2016.11.30 21:20
Анкета обновлена:2022.07.14 11:08
Похожие анкеты
Номер профиля: 1017414 Негодная анкета
Имя:Vitalijus
Возраст:43 m.
Ūgis:175 cm
Знак зодиака:Овец
Местность:Lekėčiai
Статус:одинокий
Ищет:Ищу друзей
Ищу девушку
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Коротко обо мне
Характер:
daugiau ramaus budo.:::001
Требования для партнеров:
priklauso nuo bendravimo.:::001
Гобби, увлечения:
Fotografija,Šokiai,Sportas,Bendravimas,Kryžiažodžiai,Humoras ir daug kitu.:::001
Kнига, фильм:
knygas mazai skaitau,bet domiuosi tradicine ir internetine spauda.:::001
Mузыка:
pop ir kitos,isskirus ''metalica''.:::001
Вид спорта:
kulturizmas,galiunu.saskes,krepsinis,dviraciu sportas.
Жизненное мото:
Niekuomet žmogus nėra toks gražus, koks jis būna kurdamas. (Vydūnas)
Самое смешное приключение:
Reikia atsiminti.:::001
Ещё кое-что:
:::001
Информация анкеты
Имя:Vitalijus
Псевдоним:vitaliokas
Возраст:43 m.
Gimimo diena:1981.04.10
Знак зодиака:Овец
Местность:Lekėčiai
Статус:одинокий
Дети:Нет
Ищет:Ищу друзей
Ищу девушку
Желания:Переписываться
Флиртовать
Вместе провести досуг
Другие
Языки:Литовский
Образование:Профессиональное
В данное время:Работаю
Рост:175 cm
Вес:57 kg
Телосложение:Стройный
Глаза:Серо-зелёные
Волосы:Коричневые, Прямые и короткие
Вредные привычки:Не курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
68%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
78%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
55%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
65%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
70%
Комментарии анкеты
Нет комментариев