Dabarprisijungę:
354 398
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Klaipėdoje - Luke Dzierzek ir ugninė apokalipsė.

Balandžio 26 dieną į požeminę prekybos centro „Mega Plaza“ automobilių stovėjimo aikštelę Klaipėdoje įsiverš komandos „Deep Frequency“ organizuojama „Twilight Apocalypse“. Čia blykčios Mindaugėlio, Sat, Uncle Roll, Few Nolder, Ray Calman muzikiniai meteoritai, o vienas didžiausių kris už pulto stovint svečiui iš D. Britanijos - Luke Dzierzek.


Luke Dzierzek vardas paskutinius aštuoniolika mėnesių daro didelę įtaką elektroninei muzikai: didžiulė boso linija, smarkūs bei žavingi ritmai, masyvūs smūgiai ir įvertinimas tokių didžėjų kaip James Zabiela, Sasha, John Digweed, Nic Fanciulli ir kt.

2005 m. pasirodę jo kūriniai „One day“ ir „Echo“ iškart sulaukė susižavėjimo iš klubinės muzikos mėgėjų ir žiniasklaidos atstovų. James Zabiela „Echo“ įvardijo kaip vieną geriausių įrašų per paskutiniuosius penkerius metus. Vėliau sekusį „Timeless“ irgi lydėjo sėkmė: jis iškart tapo Nr.1 „Dj downloads“ ir liko ten antrasis visus 2005 – uosius. Luke pritrenkia – populiariausių įrašų dešimtuke dažnai būna net penki jo kūriniai.

Luke Dzierzek remiksai tokiems atlikėjams kaip Minilogue, Suicide Sports Club, Spencer Parker & Chris Lake kėlė šokių muzikos mylėtojus ant kojų daugybėje pasilinksminimo vietų, buvo įtraukti į nesuskaičiuojamą kiekį kompiliacijų visame pasaulyje. Naujausius jo kūrinius „The Beast“ ir „Unleash“ galima išgirsti aplankius Luke Dzierzek myspace puslapį. Gebėjimas „skaityti“ minią bei drebinti klubus užtarnavo didelę pagarbą, kur Luke bepasirodytų: Kinija, Portugalija, Graikija, Turkija, Brazilija, Šveicarija – sąrašas itin ilgas.

2007 m. pradėtos klubinės naktys pavadinimu „Fling“ (jo įrašų kompanija yra tokiu pat pavadinimu) su didžėjais Lee Burridge & Jimpster, Annie Mac ir King Unique sulaukė sėkmės ir ateinantiems vakarėliams Luke Dzierzek jau planuoja naujus garsius svečius.

„Pernykštis Luke Dzierzek apsilankymas Klaipėdos publikai paliko pačius geriausius įspūdžius - visi jį prisimena kaip energingo, veržlaus ir protarpiais gruboko seto autorių. Šį kartą Luke pasirodys kitoje erdvėje – jam labiau patinka reivai, o ne klubai, todėl pasirodymo „Mega Plaza“ požeminėje aikštelėje didžėjus laukia su nekantrumu“, - prasitarė organizatoriai „Deep Frequency“.

Nusimato ilgas ir stiprus vakaras, kuris prasidės jau 21 val. Be įžymaus svečio vakarėlyje pasirodys dar šeši visiems gerai žinomi atlikėjai – Mindaugėlis, Ray Calman, Few Nolder bei Deep Frequency pilna sudėtim – Sat, Uncle Roll ir Yakoff. „Daug jėgų, dėmesio, idėjų ir laiko skyrėme šiam renginiui, todėl tikimės, kad renginys paliks gerų prisiminimų tiek mums, tiek apsilankusiems“ –pasokojo „Deep Frequency“ nariai.

2008 m. Balandzio 26 d.
"Mega Plaza" pozemine stovejimo aikstele.

TWILIGHT:Apocalypse

LUKE DZIERZEK (Rennsaince / Fling Music / UK)
MINDAUGELIS (BeFree)
SAT (Deep Frequency)
UNCLE ROLL (Deep Frequency)
YAKOFF (Deep Frequency)
FEW NOLDER (Planet Mu)
RAY CALMAN (Sinteze / ZIP FM)


H.Manto G. 21 (Įėjimas iš kiemo pusės)
Pradzia: 21:00 val., Pabaiga: 05:00. Įėjimas: 25/20 Lt. (su skrajute
Paskelbta: 2008.04.21