Dabarprisijungę:
180 162
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Jonty Skrufff ir F**K sugrįžta!!!

Dviejų Lietuvos miestų maištautojai vėl išvys prieš kelis mėnesius Vilniaus ir Kauno jaukių klubų „stogus nunešusius“ Jonty Skrufff ir Fidelity Kastrow. Pagaliau dar du nuoširdžiai negailestingi reivai be taisyklių - balandžio 18 dieną, Vilniuje, klube „Funky Monkey“, 19-tą Kaune, Jazz‘o palėpėje (Kęstučio g. 6). Ir vėl kartu su electro pankais Jonty bei jo „frau“ iš Berlyno - Fidelity prie pulto stos Metal on Metal, kurių priešakyje Manfredas bei Dj Yvez (Crazy.lt), ir vėl visa ši komanda šypsenotais veidais darkys jūsų kūnus.


Taip sutapo, kad kartu su dviem pamėgtais atlikėjais šį kartą į Lietuvą atkeliauja ir šventė - tai Jonty Skrufff svetainės Skrufff.com gimtadienis. Elektroninis žurnalas kas savaitę atrandamas po porą šimtų naujų skaitytojų, taigi Skrufff.com populiarumu nesiskundžiantis sumanytojas ir pagrindinis autorius dalinasi su mumis ne tik elektroninės šokių muzikos kultūros naujienomis, bet ir rašo apie jos užkulisius bei nuolat pateikia netikėtų įdomybių. Penktadieniais elektroniniu paštu gaunamos naujienos praskaidrina nuotaiką ne vienam, radusiam pusvalandį paskaityti apie tai, kas vyksta pasaulyje. Linksmos istorijos apie didžėjų nuotykius skraidant po visą pasaulį, šiurpinantys pasakojimai apie svečiose šalyse už grotų atsidūrusius garsius ir mėgiamus atlikėjus, rimti pamąstymai bei ironiški juokeliai apie kiekvieną dieną pasaulyje vykstančias anomalijas, nuorodos į slapčiausius, intriguojančius ir mažai kam atrastus „Youtube“ portalo kampelius, aštrūs komentarai ir dar daug daug visko, kas jau septynerius metus kuria Jonty sėkmę. Ta proga Jonty su savimi atsiveža ir dovanų, kurias prižadėjo padalinti savo pasirodymo metu.

Tuo tarpu Andy Lau studijoje jau šlifuojamos ir blizginamos paskutinės naujausio kūrinio, pavadinimu „Emergency“ detalės. Geidulingas Fidelity Kastrow vokalas, Jonty‘škos aštrios boso linijos, greitėjantis ritmas bei pjaustantys sintezatoriai plius Andy nuoširdus atsidavimas darbui ir precizija – visa tai jau dabar leidžia kūriniui prognozuoti pasaulinę sėkmę.

Po paskutinio pasirodymo Lietuvoje ekstravagantiškoji porelė liko pakerėta lietuvaičių nuoširdumo, o renginio forume plačiai driekėsi padėkos už nuostabų vakarą. Abipusės simpatijos renginio organizatorius paskatino paskelbti dar vieną susitikimą. Tad ruoškitės, juk į jūsų miestą vėl atidunda pankiški electro-techno ritmai!

Atsiusk savo vardą į info@pro-duce.lt ir į renginį pateksi pigiau.
Paskelbta: 2008.04.15