Dabarprisijungę:
292 284
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Karštos RyRalio Velykos – su ištikima Kauno publika.

Šv. Velykas kompanija „RyRalio“ tradiciškai pažymės vakarėliu „RyRalio Velykos“ gimtajame Kaune, kuris startuos sekmadienį, kovo 23 dieną 22 valandą, bare „91“ (Islandijos pr. 91). Moteriško žavesio ir dar daugiau pavasariškų nuotaikų „RyRalio“ šventei pridės DJ Chica – viena iš nedaugelio Lietuvos „house“ didžėjų merginų. Chica šokių muzikos verpete jau beveik dešimt metų – iš pradžių kaip šokėja, vėliau kaip diskžokėja. Jos „electro“, „latin“ ar „breaks“ prieskoniais pagardintus setus girdėjo daugelio Klaipėdos bei Vilniaus klubų šokių aikštelės.

“Muziką parenku pagal tai, ar ji verčia šokti mane pačią, nes matyti minią šokių aikštelėje, judančių pagal mano pasiūlytą ritmą – malonumas, kuriam niekas negali prilygti. Parinkdama muzikos stilius, stengiuosi nenusibosti pati sau, kad nepabosčiau kitiems. Muzika turi plaukti iš širdies į širdį ir versti jas plakti greičiau”, – sako Chica iš kolektyvo „Switched!”.

Tai, kad šokių mėgėjų širdys plaktų karščiau pasirūpins ir vakaro šeimininkai Lauris Lee ir Karalius, kuris iki šiol negali atsigauti po kelionės ir pasirodymo vaišingajame Tbilisyje, kur pradėjo naują vasaros sezoną.

„Gruzijoje jau buvo 20 laipsnių šilumos, tačiau dar labiau nustebino vakarėlio šeimininkas, kuris jau pakeliui iš oro uosto papasakojo, kad mūsų kūrinys „Sultry Blue“ yra didelis hitas ir Gruzijos klubuose. Negana to, apie jį ten sklinda keistas gandas, kad skambant „Sultry Blue“ merginos nusimeta drabužius. Todėl klubo savininkas visai rimtai prašė jį pagroti jau pasirodymo pradžioje“, - apie vizitą Kaukaze pasakojo Karalius.

RyRalio DJs nesiliauja stebėtis, kad jų kartu su amerikiete Nica Brooke įrašytas „Sultry Blue“ šokių muzikos hitu išlieka jau trečius metus ir užkariauja vis naujas šalis. Negana to, kad jo tekstą žino klubų lankytojai Tbilisyje, „RyRalio Records“ sulaukia vis naujų prašymų įtraukti kūrinį į rinkinius bei perleisti vis naujose pasaulio dalyse.

„Neseniai pasirašėme kontraktą dėl „Sultry Blue“ platinimo Jungtiniuose Arabų Emiratuose, taip pat jis bus įtrauktas į rinkinį skirtą Ispanijai ir Andorai, derybas vedame ir su Portugalų kompanija“, - visų vasarų hito sėkme džiaugėsi RyRalio DJs.

Pavasario vakarėlyje „RyRalio Velykos“ Lauris Lee ir Karalius žada pasirodymą jau pagal 2008-ųjų vasaros sezono „house“ hitus.

Daugiau informacijos: www.ryralio.lt
Paskelbta: 2008.03.17