Dabarprisijungę:
184 276
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Vienatvė –tėra būvimas su savimi

 

Kiek kartų pykote ant savęs, kad esate vienišas(a), kaip negalite susirasti sau antrosios pusės? Visi aplinkui jus yra laimingi, sukūrė šeimas, o jūs vis dar kažkur plūduriuojate vienas(a)? Ir savęs klausiate kas su manimi negerai? Kodėl negalite susirasti moters arba vyro. Pykstate ant savęs, nes nesugebate sudominti žmonių. Prisiminkite vieną, pyktis nieko nepakeis, jis tik dar labiau blokuos jus. Pabandykite semtis gerų emocijų, pasidžiaukite savo draugų sėkme, aplinkinių, neužmirškite pasidžiaugti ir už save, kad esate vienišas(a) tai dar nereiškia, jog esate netinkamas partneris(ė). Atraskite savyje pačias geriausias jūsų savybes ir pateikite jas bendraudami, tik taip išmoksite pasitikėti savimi ir gal tada, kai ištransliuosite save kitiems žmonėms, jie pastebės jus ir išaus sėkmės diena! Ar gi ne puiku? Kokios emocijos iškyla, kai perskaitote tai? Nenustokite bendrauti su priešingos lyties atstovais, susitikite puodeliui kavos, nespauskite savęs į tam tikrus rėmus. Pabandykite „neužsisvajoti“ nekurkite vaizdinių prieš, nesvarstykite ar kas pavyks ar ne. Leiskite viskam tekėti sava vaga. Juk tai laiko klausymas. Aš visada norėjau visur būti pirma, bet visada likdavau paskutinė. Taigi ne visada skubėdami būsite pirmi. Pačios sėkmingiausios meilės istorijos yra tos, kurioms buvo leista vystis lėtai, pamažu neskubant. Keli pasimatymai dar labiau užveda, leidžia pažinti pašnekovą. O tada mes pajaučiame, kiek ne daug išties reikia laiko priprasti prie žmogaus. Įsimylėti ir norėti būti su juo visur ir visada. Tai kuo puikiausia istorija. Tai kiekvieno troškimas. Noras įsimylėti, mylėti. Bet pirmiausia turime mokėti užmegzti kokybiškus, darnius santykius. Norint, kad ateitų meilė, būkime patys ja.

          Aš daugybę sykių, buvau įsimylėjusi. Įsimylėti galima kiekvieną dieną. O aš laukiu kol į mane trenks žaibas. Man patiko ši mintis, ją išgirdau iš filmo „Džo Bleko viešnagė“. Tada supratau kokia gi aš išties išranki. Vieniša jau esu metus laiko, bet niekada savęs nelaikiau nelaiminga. Po skyrybų su vyru, nenustojau bendrauti su priešinga lytimi. Nelaikiau pykčio, nes žinau jog esu atsakinga pati už savo jausmus ,mano atsakomybė buvo mano klaidos, norėjau susitvarkyti su jomis, todėl stengiausi savo vienatvėje atrasti pliusų. Ir žinojau, jog vienatvė, tai būvimas su savimi. Nauji atradimai, iššūkiai. Aš supratau daug dalykų, žmonės išrankūs, jiems daug kas neįtinka. O ar pagalvojote kodėl taip yra? O todėl, kad mes patys esame kalti dėl tokios padėties, mes nemokame priimti savęs, tokie kokie mes esame. „Apsinuoginkime“ prieš save ir tikiu, kad atrasite savyje daug neigiamų dalykų, bet tai priklauso jums, tai keliauja su jumis. Ir jūs galite tai keisti. Jei norite laukite ir to žaibo, kaip aš. Ir žinot jau kelis kartus trinktelėjo, bet ne taip stipriai. Bet aš laukiu to stipraus žaibo, o klaidą vėl darau, nes klausiu: „o gal dabar“? neklauskite to, mėgaukitės kiekviena bendravimo akimirka. Bet jei jaučiate, jog tikrai žmogus nepatinka, nespauskite savęs. Pasakykite tai į akis ir palinkėkite sėkmės. Būkite atviras sau, kad po atvirumo galėtumėte užleisti vietą kitam pašnekovui (ei). Atminkite, viskas prasideda nuo pirmos bendravimo sekundės. Nuo pirmo pasisveikinimo. Jei vyks kokybiškas bendravimas, beliks sulaukti realaus susitikimo. Ir neuždavinėkite sau klausymų kol nesusitikote. Mokėkite išlaukti. Kitais atvejais džiaukitės, kad turite žmonių, su kuriais galite bendrauti, juk tai jums neleidžia jaustis vienišu. Ir vienatvė tėra pliusas, nes tai jūsų draugė, jūsų pašnekovė, kuri veda jus teigiamu keliu.

            „Leiskite sau bendrauti su įvairiais žmonėmis, kad suprastumėte ko norite iš žmonių , o labiausiai iš savęs“

                   „Jei norite, laukite kol trenks žaibas, tai būna vieną kartą“

 

    *tekstas neredaguotas                                                                                                                Aistė Grin

Paskelbta: 2017.06.06