Dabarprisijungę:
260 300
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Iš gražuolės karūną atsiėmė tik su policijos pagalba

Savaitgalį Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojui buvo įteiktas išskirtinis pareiškimas. „Mis Aukštaitija“ organizatoriams teko prašyti policijos pareigūnų pagalbos, atsiimant rankų darbo vienetinę karūną, kuri gegužės 22 dieną turi būti įteikta gražiausiai Aukštaitijos merginai.
Paskutinės savaitės iki gražiausios Aukštaitijos merginos rinkimų organizatoriams buvo itin įtemptos. Jie atsidūrė nemalonioje situacijoje, kuomet praėjusių metų „Mis Aukštaitija“ tituluota Ernesta Miškinytė nesutiko gražinti karūnos. Rankų darbo vienetinis papuošalas buvo sukurtas menininko Vytauto Petrausko prieš trejetą metų, kuomet buvo atgaivinti gražiausios Aukštaitijos merginos rinkimai ir ji kasmet perduodama gražiausiosios titulą pelniusiai merginai. Deja, tikriausiai karūnos spindesys E.Miškinytei susuko galvą, nes ji, nepaisydama sutarties sąlygų, nesutiko gražinti karūnos, o organizatoriams teko rašyti pareiškimą ir prašyti policijos pareigūnų pagalbos.
Renginio organizatorė Ieva Žiukaitė-Damaševičienė dabar gali atsipūsti, tik tuomet, kada buvo paviešinta, jog parašytas pareiškimas dėl E.Miškinytės elgesio, mergina pagaliau suprato, kad taip juokauti negalima ir gražino karūną.

„Organizuodama šį konkursą, niekada negalvojau, kad nominuota gražuolė galėtų pasielgti taip, jog net karūnos negražintų. Esu šokiruota, kad mergina, pasirašiusi sutartį, su rimtą ir didelį renginį organizuojančia įmone, nesuvokė kaip tai yra atsakinga. Ji prisigalvojo protu nesuvokiamų dalykų. Organizuodama šį grandiozinį renginį turiu be galo daug rūpesčių. Šis incidentas labai nelaiku. Nemalonūs tokie dalykai. Nors ji visus metus nevykdė sutartyje nurodytų įsipareigojimų, stengiausi vengti konfliktinių situacijų, bet kuomet likus mažiau nei dviems savaitėms iki renginio ji pareiškė nenorinti atiduoti karūnos, teko kreiptis į policiją“, - kalbėjo I.Žiukaitė-Damaševičienė.
Renginio „Mis Aukštaitija“ organizatorė džiaugėsi, kad šį incidentą pavyko išspręsti, nors tai buvo pasiekta tik su policijos pareigūnų pagalba. I.Žiukaitė–Damaševičienė tikisi, jog šiais metais gražiausios Aukštaitijos merginos titulu pasipuošianti gražuolė bus supratingesnė ir ne tik pateisins gražuolės vardą, bet ir tinkamai atstovaus Aukštaitiją įvairiuose renginiuose.

Renginys „Mis Aukštaitija“ vyks gegužės 22 d. „Cido“ arenoje. Konkursą vainikuos grupės „ČILINAM“ koncertas bei iliuzionisto Antono pasirodymas.


Paskelbta: 2015.05.12