Dabarprisijungę:
422 418
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Keiskis su Stiliusos.lt - aštuntoji savaitė

Aštuntosios projekto „Keiskis su Stiliusos.lt“ savaitės nugalėtojais tapo Silvija ir Žilvinas. Sveikiname ieškok.lt narius ir pateikiame Stiliusos.lt komandos atsakymus!

Silvijos klausimas: Sveiki,labai noreciau pakeisti savo isvaizda ir pabrezti moteriska-jaunatviska seksualuma,turiu tam tikru trukumu,kuriuos bijau parodyti,tai klubai,gal patartumet ka reiktu keisti mano isvaizdoje?

Stiliusos.lt atsakymas:

Silvija, dauguma moterų pasižymi būtent tokia kaip jūsų figūra - klubai būna apvalesni, šlaunys kiek pilnesnės, o liemuo ir viršus - laibesnis už apačią. Siūlau savo aprangoje akcentuoti tai, kas jums savo pačios kūne patinka labiausiai - rankas, liemenį, blauzdas, dekoltė. Tik ne viską vienu metu. Dažniau rinkitės lengvai krentančius sijonus ir sukneles, o jeigu tą dieną dėvit džinsus, prie jų derinkite elegantiškesnę, puošnesnę plono audinio palaidinę. Pavasariui siūlau pastelines spalvas derinti su ramiomis, žemės spalvomis, viską užbaigiant juodais akcentais. Venkite visiškai apkritusių ir beformių siluetų, o plaukus susegdama atidenkite savo kaklą. Stilingo pavasario!

Žilvino klausimas: Sveiki, kokį šukuosenos stilių pasiūlytumėt pagal mano veido formą, bei gan nemažą nosį, kaip matote nebijau eksperimentuoti.

Stiliusos.lt atsakymas:

Žilvinai, eksperimentai yra labai gerai, kai jie padeda atrasti tai, kas labiausiai tinka. O eksperimentai vardan pačių eksperimentų gali reikšti nebent iššūkių poreikį ir drąsą.
Plaukus siūlau kiek atsiauginti, kad viršugalvyje jų būtų pakankama masė ir ilgis šukuoti atgal. Šonai turėtų būti gerokai trumpesni už viršugalvį, bet nenuskusti, pereinančio ilgio (nuo ausų trumpausi, link viršugalvio ilgesni, kol susijungia su ilgiausiais). Stilingai atrodysit ir truputį pašiauštais plaukais.

DALYVIO ANKETA.

 

Paskelbta: 2015.05.11