Dabarprisijungę:
260 330
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Donatello ir „M&D Substance“ klube „Heaven“.

Sostinės klubas „Heaven“ skelbia socialinę - meteorologinę akciją – šeštadienį, kovo 15-ąją, populiariosios serijos „Forever Dance“ vakarėlyje grosiantys Donatello ir „M&D Substance“ duetas energingais ritmais ragins kuklų pavasarį imtis viešpatavimo: žadinti meilę, diktuoti madas ir kviesti karštų linksmybių.

Šiai gyvybiškai svarbiai misijai atlikti energingasis Kauno klubo „Exit“ rezidentas, renginių organizatorius, vienas aktyviausių šalies diskžokėjų Donatello bei jaunieji „M&D Substance“ prodiuseriai pakviesti neatsiktinai. Vakaro svečių dabartinė veikla – itin pavasariška, kupina pakilimo ir įkvėpimo, kurio vaisiais kūrėjai netrukus pasidalys su elektroninės muzikos žinovais ir mėgėjais.

Donatello svetainėje www.myspace.com/djdonatello melomanus jau apie mėnesį masina kompozicija „Snow“. Stiklo lazdelių skambesys paslapties skraiste primenančiu „outro“ baigiasi akivaizdžiai greičiau, nei norėtųsi klausytojui. „Kompozicija netrukus išvys pasaulį visame gražume, – muzikos alkį pažada numalšinti Donatello. – Jau kurį laiką beldžiasi nemažas būrys diskžokėjų, kurie norėtų groti šią kompoziciją, o keletas leidybinių kompanijų prašo kuo greičiau atsiųsti galutinę versiją.”

Kaunietis, pelnęs lankstaus ir publikos nuotaiką puikiai nuspėjančio atlikėjo vardą, savo kūrybingumą puoselėja kantriai ir apdairiai. Jis reguliariai dingsta studijoje, kur vienumoje savo mintis ir jausmus „konvertuoja“ į melodijų ir netikėtų sąskambių gijas. „Kūrybinių duetų mano planuose kol kas nėra. Pirmiausia noriu atrasti save, perprasti savo skambesį ir išmokti perteikti jį klausytojui”, – pasakoja debiutuojantis autorius.

Kūrybinės paieškos neužgožia Donatello gastrolių klubuose grafiko, kuriame beveik nėra laisvų savaitgalių. „Myliu savo užsiėmimą, jis man nėra rutina. Iki šiol kaskart pasijuntu pakylėtas, kai kas nors manimi susidomi ir pasikviečia groti vakarėliuose“, – prisipažįsta diskžokėjas, pultu dalijęsis su daugeliu Lietuvos bei užsienio šokių muzikos asų. Vakarėlyje „Heaven“ klube Donatello žada daug trankios griežtų ritmų muzikos.

Dueto „M&D Substance“ nariai Mantas ir Darius išgarsėjo kaip universalūs elektroninės muzikos eksperimentuotojai, be kita ko, „kepantys“ vieną už kitą geresnius lietuviškos ir užsienio muzikos perdirbinius. Savo mėgstamus Jurgos, Alinos Orlovos kūrinius remiksavę vaikinai ką tik pasirodymui į dienos šviesą parengė Aistės Smilgevičiūtės dainos „Strazdas“ remiksą. Taip pat artėja prie pabaigos ir pirmojo „M&D Substance“ albumo darbai. „Jame atskleisime kiek kitokį mūsų dueto skambesį, negu yra pripratę klausytojai – melodingą, „chill“ stiliaus“, – pasakojo prodiuseriai, „Forever Dance“ renginyje žadantys daug muzikinių netikėtumų.

„Forever Dance“ – jau antrus metus gyvuojanti klubo „Heaven“ vakarėlių serija, publikai pristatanti ryškiausius Lietuvos elektroninės šokių muzikos kūrėjus bei atlikėjus.
Paskelbta: 2008.03.12