Dabarprisijungę:
372 350
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Keiskis su Stiliusos.lt - trečioji savaitė

Trečiosios projekto „Keiskis su Stiliusos.lt“ savaitės nugalėtojomis tapo Greta ir Ingrida. Sveikiname merginas ir pateikiame Stiliusos.lt komandos atsakymus!

Gretos klausimas:

Kaip matote esu stambi, mėgstu sukneles, nei platokus krentančius megztukus , ką galėčiau pritaikyti savo figūrai, kad atrodyčiau kažkiek išskirtiniau ?

Stiliusos.lt atsakymas:

Norėdama atrodyti išskirtiniau nevenkite spalvų, dauguma plius dydžio merginų maskuojasi juoda spalva manydamos jog tai kažką paslėps. Nieko jums nereikia slėpti, turite rodyti bei išryškinti savo turimus privalumus. Rinkitės subtilias V formos iškirptes, susiaučiamo tipo palaidines, sukneles iki kelių, džinsus ar tiesaus silueto kelnes. Renkantis aptemptą viršų, priderinkite laisvai krentantį kardiganą ar švarką. Nepamirškite aprangą akcentuoti kontrastingais aksesuarais.

Ingridos klausimas:

Kokie rūbai tinka turint liekną figūrą, bet esant žemo ūgio?

Stiliusos.lt atsakymas:

Turint liekną figūrą galite dėvėti viską. Visi siluetai, raštai bei tekstūros lengvai paklus tarpusavio derinimui Keletas patarimų, kaip optiškai išilginti savo figurą:

1. Vertikalūs raštai drabužiuose, tos pačios arba niuansinių spalvų viršus + apačia;

2. Kuo rodote daugiau odos tuo aukštesnė atrodote. Rinkitės sukneles max iki kelių ar per sprindį virš jų + atviros basutės ant platformos ar aukštakulniai;

3. Aukštinto liemens kelnės, sijonai, įveržtas liemuo;

4. V iškirptės, ilgi pakabučiai;

5. Plaukų ilgis.

Nori ir Tu tapti stilinga ir nepaparastai sėkminga asmenybe? Dalyvauk projekte „Noriu keistis su Stiliusos.lt“ ir užkariauk savo gerbėjų širdis!

DALYVIO ANKETA.

Paskelbta: 2015.04.07