Dabarprisijungę:
290 326
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Kodėl vyrai bijo vesti?

Tikriausiai daugelis moterų pastebėjo, kad vyrai šeimyninių įsipareigojimų bijo tarsi verdančio vandens, o dažnas nudegimo bijo mažiau nei pačių vestuvių, nes po jų, anot vyrų, ant pečių užgrius nepakeliama atsakomybės našta...

Yra daugybė priežasčių, kodėl vyrai bijo įsipareigoti, nenori vesti. Apklausos rodo, kad dauguma vyrų neskuba vesti tol, kol nėra finansiškai sėkmingi. Tačiau tai tik viena iš daugybės priežasčių.

Kita priežastis – nemaža dalis vyrų mano, jog pradėjus intymius santykius su moterimi, nebėra reikalo vesti. Tokio požiūrio laikosi ir dalis moterų, kurioms vyras reikalingas tik intymiam sportui. Šie žmonės dažniausiai sutinkami naktinėse pasilinksminimo vietose.

Taigi, jei Jūs sutikote vyrą, kurį visiškai tenkina esami nesantuokiniai santykiai ir Jums pradėjus pokalbį apie santuoką ar šeimos kūrimą, visas jo galūnes sutraukia mėšlungis, o jis pats visais įmanomais būdais vengia šios temos, galite daugiau į šiuos santykius laiko nebeinvestuoti. Normali šeima su tokiu vyru – beveik neįmanomas dalykas.

Be to, vyrai dažnai galvoja, kad jų santuoka gali subyrėti. Tada teks mokėti alimentus už vaikų išlaikymą, o tai, sutikite, ne pigus malonumas. Todėl daugybė vyrų intensyviai mąsto – vesti ar nevesti?

Dauguma vyrų labai brangina savo laisvę, bet tik nedaugeliui pavyksta ją išsaugoti, o tie, kuriems pasiseka tai padaryti, laisvę saugo kaip neįkainojamą brangenybę. Vyrų nuomone, šeima viską keičia iš esmės – suvaržo laisvę ir ant jų pečių užkrauna nepagrįstai didelę atsakomybę. Šeimai reikia atiduoti visą savo laiką ir dėmesį, kurį anksčiau galėjo skirti savęs ir savo tikslų realizavimui.

Jei Jūs kalbate su savo mylimuoju apie šeimos santykius, šeimyninę laimę, o vyras Jums atsako, jog iš pradžių jam reikia tapti finansiškai nepriklausomu – galite būti tikra, jog vestuvine suknele apsivilksite labai negreitai. Taigi, kalbėdamas apie finansinę nepriklausomybę, vyras tiesiog sako, kad artimiausioje ateityje vesti jis nenori.

Jei Jūs su savo išrinktuoju seniai gyvenate kartu, bet jis niekaip nesiūlo atiduoti savo širdies ir rankos, turėtumėte susimąstyti: kaip dažnai jį peikiate, priekaištaujate, rodote jo trūkumus. Jei tokių akimirkų Jūsų santykiuose pasitaiko labai dažnai – mažai tikėtina, kad Jūsų išrinktasis su Jumis norės nugyventi visą likusį gyvenimą. Gali būti, kad mylimojo mama elgėsi taip pat. O koks vyras norėtų visą likusį gyvenimą pragyventi su visą laiką priekaištaujančia mama? Pastovių konfliktų pasekmė – kvailos mintys vyro galvoje: „Ar mano moteris taip ir priekaištaus visą likusį gyvenimą? O gal tai ne man skirta moteris, gal tai ne mano gimininga siela?“ 

Dėkojame Damų Akademijai už informaciją!

Daugiau: damuakademija.lt

Paskelbta: 2014.08.03