Dabarprisijungę:
328 340
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Kokios moterys gąsdina vyrus?

Verkia draugė koneveikdama likimą ir kaltindama visus vyrus jausmų neturėjimu, garsiai svarstydama, kokie jie vis dėlto ožiai, kurie negali padaryti nė vienos moters šioje žemėje laimingos. Taip prasideda eilinė depresija, o gyvenimas pasidaro nykus ir varginantis. Įdomiausia šioje situacijoje yra tai, kad tikriausiai ši moteris net nebandė patraukti vyro dėmesio. O jei ir bandė, tikriausiai ji išgąsdino savo elgesiu ar kalbomis.

Jei turite problemų santykiuose su vyru, pamąstykite ir pabandykite paanalizuoti save, gal Jūs viena iš tų moterų, kurios gąsdina vyrus, todėl jie vengia Jūsų draugijos. Moteris galima suskirstyti į kelis tipus, nuo kurių vyrai bėga kiek įmanoma greičiau ir toliau.

Lipšni pleputė. Tokia moteris jaučiasi Visatos centru ir nė vienas įvykis negali vykti be jos. Ji žino apie viską ir būtinai turi tai papasakoti visiems iš eilės, o ypač tuo vargina sau artimus. Tokia asmenybė gali pritraukti vyrą tylėdama, bet tik jai prasižiojus vyras ne juokais išsigąsta. Keisčiausia, kad pabėgusius išrinktuosius ji susiranda ir su dar didesniu azartu prilimpa, neduodama atokvėpio. Jei šioje moteryje aptikote sau artimas savybes, dirbkite su savimi ir pasistenkite jų atsikratyti.

Lengvo elgesio moteris.  Su tokia moterimi vyrai net nesvarsto sutuoktuvių galimybių. Vyru nuomone – ta, kuri priklauso visiems, niekada nepriklausys vienam. Tokia jau ta vyrų logika, tad moteris negali tikėtis didelės ir nuoširdžios meilės, nes vyrai vertina ištikimybę. 

Moteris – isterikė. Visas savo gyvenimo problemas sprendžia bumbėjimu, zyzimu, isterijos priepuoliais. Kas beatsitiktų, ji auka net ir tada, kai pati sukuria problemų virtinę. Su tokia moterimi normalus vyras ilgai negyvens, anksčiau ar vėliau pabėgs. O visos kalbos apie gyvasties nutraukimą sukels tik gailestį, kuris tikrai nesugrąžins meilės. 

Moteris – boba. Tai moteris, kuri nesugeba valdyti savo emocijų. Jos sugeba bartis ir konfliktuoti su bent kuo ir bet kur. Dažniausiai save laiko protingomis ir teisiomis, o pasitaikius bet kokiai progai, bando tai įrodyti.

Teisumo pojūtis gimsta iš žinių ir suvokimo stokos, todėl ši moteris lengvai ginčijasi net tose srityse, apie kurias visiškai nenusimano. Moterys – bobos garsiai kalba, dar garsiau juokiasi, yra linkusios išsišokti, replikuoti ne laiku ir ne vietoje. Ar tokia moteris gąsdina vyrą? Atsakymą žinote ir patys...

Tai moterų tipai, kurioms sunku ilgai išlaikyti vyrų dėmesį. Todėl mūsų anksčiau minėtai draugei reikia pasvarstyti, ar ji nepriklauso vienai iš šių moterų kategorijų ir stengtis atsikratyti šių bjauriu sąvybių. 

Dėkojame Damų Akademijai už informaciją!

Daugiau: damuakademija.lt

Paskelbta: 2014.07.24