Dabarprisijungę:
308 332
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Tarnybinis romanas: už ar prieš?

Klausimas:

Ar verta veltis į tarnybinį romaną? Mėginu galvoje susidėlioti pliusus ir minusus, tačiau širdis to negirdi ir klimpsta į meilės pinkles, kurių kaltininkas - mano kolega... Finansistė iš Klaipėdos.

Atsakymas:

Laba diena.
Oi, Brangioji, neapgaudinėkite savęs... Nei vienas vyras neturi galios suvilioti moters, jei ji to visiškai nenori. Bet kiekviena labiau moteriška moteris gali suvilioti beveik kiekvieną vyrą - tokia jos galia vyrų atžvilgiu.
Taigi pirmas klausimas - kam Jums šis nuotykis? Kodėl Jums tai įdomu, malonu, intriguoja? Į šiuos klausimus pabandykite atsakyti pati. O aš Jum padėsiu išanalizuoti kelias situacijas ir pasekmes.
A. Jūs ištekėjusi? Tada labai prasti reikalai. Labai. Jūsų dabartinė šeima ankščiau ar vėliau, didžiausia tikimybė, jog iširs, nes Jūsų noras eiti "į kairę" uždaro energijos upę Jūsų vyrui. Ir jis net nesupranta, kodėl ima nervuotis, pykti, kabinėtis... O Jums tai leidžia teisintis, jog "va, sakiau, kad iš jo vistiek nieko gero". O vyras tiesiog negali be moters meilės. Jis ja maitinasi, jis iš moters meilės stato sėkmę, pinigus, materiją, svarbias sutartis, savo sveikatą, šeimos saugumą... Tokia didinga moters paskirtis šioje Žemėje - ji sugeba perduoti tą šventą energiją, iš kurios viskas kuriama. Ir kai vyrui jos bent truputį pritrūksta, kai uždarome širdį, jis šios energijos,  bet kokiu būdu, arba išsireikalauja (dėmeso, rūpinimosi tiek kiek reikia) arba išeina pas kitą, iš kurios gauna pakankamai energijos, meilės, laiko, šilumos... Nes vyras negali gyventi be moters energijos (meilės). Taigi, jei Jūs svarstote neištikimybės variantus - ta mintimi uždegate savo vyro neištikimybei žalią šviesą. Jau vien tik nuo šių minčių jį prie Jūsų  mažai kas laiko.
B. Bendradarbis vedęs. Dvigubai sunkesnis ir atsakingesnis variantas. Jei sugriausite kažkieno šeimą (tik nesakykite, kad ji jau ir taip sugriauta - čia pasiteisinimas) - didelė tikimybė, kad ateityje sugriaus kažkas Jūsų. Ir tai bus teisinga, toks Visatos dėsnis. Kaip šauksi - taip ir atsilieps. Todėl tokiu atveju jei jau širdžiai leidote įklimpti ir įsimylėti - bėkite kuo toliau nuo šitų santykių net neatsigręždama. Tai labai sudėtinga sąjunga, kuri tik išimtiniais atvejais (dirbant daug su savimi) turi galimybę būti sėkminga.  Jei dar neįsimylėjote - kuo greičiau nutraukite ryšius su juo. Ir tai reikia padaryti aiškiai, be užuomenų, kad vyriškas tiesmukas protas tai aiškiai suprastų.
C. Jūs abu nevedę ir neturite partnerių, su kuriais gyvenate ilgiau kaip metus. Viskas gerai. Tik atsižvelkite į pavojų - susipykus gali reikėti pakeisti darbo vietą. Nes tuo atveju Jūs reaguosite jautriai į skyrybas, o vyras, gali būti, kad ramiai. Tad jis net nemanys keisti darbo, o Jūs neištversite jį matydama kiekvieną dieną. Bet kadangi darbo pakeitimas - tai tik mažytė smulkmena, šis variantas galimas ir tikrai gali būti laimingas. Nes juk jokio skirtumo ar susipažinti darbe, banke, parduotuvėje, bažnyčioje...
D. Tai tik romanas. Abu neturite partnerių. Jei tik romanas - rekomenduoju pastudijuoti tokį mokslinį reiškinį kaip "telegonija". Ir suprasite, kad "tik romanų" nebūna. Viskas turi pasekmes, kurios keičia net mūsų DNK ir tai labai senai moksliškai įrodyta.

Taigi, linkiu būti sąmoningai ir atsakingai už savo gyvenimą. Ir neleisti, kad aplinkybės Jus veiktų be Jūsų žinios. Nes kai žinote - tada galite kontroliuoti, t.y. gyventi.


Valentina Butautienė
Damų akademijos darnių santykių ekspertė.
www.damuakademija.lt

Paskelbta: 2014.03.12