Dabarprisijungę:
260 276
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Gražuolių konkursuose dalyvių intrigos - kasdienybė

Aukštaitija garsėja gražiomis merginomis, tačiau grožio konkursai čia nevyko jau keletą metų. 2013 metais buvo atgaivintas konkursas “Mis Aukštaitija“, sulaukęs itin didelio panevėžiečių ir miesto svečių dėmesio. Nors praėjusiais metais netrūko dalyvių intrigų, tačiau organizatoriai nepabūgo iššūkių ir šiais metais kviečia visas dailiausias ir talentingiausias Aukštaitijos merginas iki kovo 30 dienos registruotis į atranką, kurios metu bus atrinkta net penkiolika gražiausių merginų. Jos varžysis įspūdingame finaliniame renginyje, kuris vyks gegužės 10 d. J.Miltinio dramos teatre.
Dailiausios Aukštaitijos merginos rinkimų idėją atgaivinusi ir šių metų „Mis Aukštaitija“ konkursą organizuojanti „Ievos grožio studijos“ vadovė Ieva Žiukaitė-Damaševičienė pasakojo, jog praėjusiais metais buvo daug norinčiųjų varžytis dėl gražiausios aukštaitės titulo ir nors dalyvėms buvo iškelta vos keletas reikalavimų, tačiau teko susidurti su merginų nesąžiningumu.
Keletas gražuolių nepaprastai norėjo tapti žaviausiomis Aukštaitijos merginomis ir pateikė nepilną ar melagingą informaciją. Organizatoriai buvo priversti domėtis dalyvių biografijomis ir susidūrė su gana įdomiomis situacijomis.
„Dėl gražuolės karūnos kai kurios merginos buvo linkusios slėpti iširusias santuokas ar auginamus mažylius. Prieš pirmąją atranką teko atsisveikinti su tomis merginomis, kurios nutylėjo tai, kad nebegali kandidatuoti į „Mis“ titulą. Aiškinantis merginų kilmę ir kitus niuansus, paaiškėjo, kad gražiausia Aukštaitijos mergina pretendavo tapti ir dzūkė. Mergina ilgai bandė įrodinėti, kad Dzūkijos miestelis yra Aukštaitijos dalis, ir kad širdyje ji yra tikra aukštaitė, tačiau remiantis teisingumo principais – atsisveikinome su mergina, kuri galėtų drąsiai pretenduoti tapti gražiąją dzūkaite“, – pasakojo I.Žiukaitė-Damaševičienė.
Ponia Ieva prisiminė ir daugiau intrigų, tačiau džiaugėsi, jog visa tai nesugadino šventės. „Prasidėjus finaliniam šou, renginio vedėjas ir šventės režisierius Andrius Povilauskas pasigedo scenarijaus. Repeticijų metų buvo viskas puikiai surežisuota, o vieną kalbos egzempliorių dar turėjo aktorė Toma Razmislavičiūtė-Juodė, tad teko juo dalintis ir pasitelkti improvizaciją, - netikėtas situacijas prisiminė I.Žiukaitė-Damaševičienė. - Teko susidurti su įvairiausiomis intrigomis, bet juk grožio konkursuose šie nemalonumai nutinka kasdien. Juokauju, jog tai mus užgrūdina ir padeda geriau pasiruošti kitiems renginiams, todėl šiais metais „Mis Aukštaitija 2014“ bus dar įdomesnis ir įspūdingesnis“.
Renginio organizatoriai tikisi, jog šiais metais norinčiųjų dalyvauti „Mis Aukštaitija 2014“ tikrai netrūks, nes praėjusių metų renginio ir finalisčių sėkmė stulbinama. Merginos turėjo puikią galimybę dalyvauti ne tik „Mis Lietuva“ konkurse, kur pelnė puikių titulų, bet ir tokiuose renginiuose kaip “Mis Visata” Maskvoje, ar konkursuose Afrikoje bei Kinijoje.
Kadangi Panevėžys tituluojamas kultūros sostine, tad renginio organizatoriai finaliniame šou akcentuos įvairių šalių kultūrą. Prisistatymo metu merginos turės vilkėti tautinius drabužius bei papasakoti iš kur jos kilusios, kuo ypatingas jų kraštas, gimtasis miestas. Elegancijos rungtyje merginos perteiks Prancūzijos dvasią ir rafinuotą eleganciją. Talentų rungtyje dalyvės taip pat turės susieti savo gabumus su kultūrine tema. Bikini pristatyme merginos turės pristatyti egzotinių šalių kultūrą.
Renginio organizatoriai įsitikinę, jog šis renginys turėtų būti įdomus įvairaus amžiaus publikai. „Kuomet Panevėžyje gausu įvairių koncertų, vyksta mugės, parodų atidarymai, festivaliai ir kiti įvairiausi renginiai, norisi visai Lietuvai ir pasauliui parodyti, jog Aukštaitija garsėja gražiomis, intelektualiomis merginomis. Į šį renginį renkasi ne tik draugai, mamos, močiutės, tačiau dalyvių palaikyti atvažiuoja artimieji iš įvairiausių Aukštaitijos kampelių, - kalbėjo ponia Ieva. - Tai puiki galimybė apsilankyti Panevėžyje – šių metų kultūros sostinėje ir išvysti puikų renginį bei rasti laiko aplankyti gražiausias ir įdomiausias miesto vietas“.
Merginos, kurios yra netekėjusios, vyresnės nei 16 m., neturi vaikų, yra kilusios iš Aukštaitijos ir nori pretenduoti į gražiausios aukštaitės vardą, atrankai gali registruotis internetiniame puslapyje www.misaukstaitija.lt


Straipsnį parengė Neringa Sirtautienė

Paskelbta: 2014.03.07