Dabarprisijungę:
406 464
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Ar moteriškumas dar madingas?

Klausimas: Iškilo man toks klausimas, nebe suprantu kokia merginų apranga patinka vyrams. Vieni sako, kad trumpi sijonai, aptemptos suknelės, aukštakulniai tai seksualumo ir moteriškumo viršūnė. Kiti mat teigia, kad merginos apranga turi būti gana paprasta, kukli. Tad kaip man nepasimesti tarp tų visų parduodamų grožybių, blizgučių ir skirtingų tekstūrų?
Madistė.

Atsakymas:
Laba diena,
Taip, nuomonių aprangos klausimais yra daugybė. Tu, tikriausiai, taip pat turi savo.
Bet yra keletas dalykų, kurie visada tiks ir verta tuo pasidomėti.
Pirmiausia reikia pagalvoti - dėl ko Tu puošiesi ir rengiesi? Iš klausimo suprantu, kad norisi patikti vyrams. Taigi apie tai ir pakalbėsime plačiau.
O dabar pagalvok, koks Tavo tikslas bendraujant su vyrais? Yra keli galimi variantai. 1. Juos suvilioti. Tada tas variantas apie kurį rašai (super seksualus) tinka. Tik venk vulgarumo - dažniausiai vyrai to nemėgsta. Visada atsimink taisyklę - jeigu atidengi krūtinę, sijonas turi būti ilgesnis. Jeigu trumpas sijonas - krūtinė turi būti pridengta. Nes priešingu atveju atrodysi kaip laisvo elgesio mergina, o tai jau vyrams siųs tokius signalus į pasąmonę, kokio rezultato Tu tikrai nenorėtumei.
2. Užmegzti rimtus ilgalaikius santykius. Tada pagalvok, kaip gali atrodyti rimta moteris, kurią vyras norėtų vesti ir kuri bus jo vaikų mama. Kad ir kaip tai banaliai skambėtų - bet būtent taip pasąmoningai galvoja vyrai rinkdamiesi sau moterį rimtiems santykiams. NIEKADA NEPAMIRŠK, jog vyrai myli akimis. Jiem labai svarbu, kad jo moteris būtų graži. Jie tuo maitinasi (jeigu žiūrėtumėme į gilesnius energetinius procesus). Taigi, visada turi atrodyti 100%. Ir atrodyti moteriškai, bet ne lengvabūdiškai ir ne vulgariai.
3. Pasidomėk apranga pagal figūros tipus. Ir suprasi, kad iš bet kurios figūros galima padaryti idealų smėlio laikroduką,kuriam vyrai nesugeba atsispirti.
4. Dar reiktų paminėti apie energetiką. Tiesiog žinok, kai kažką labai apnuoginsi (krūtinę su didesne iškirpte, trumpas sijonėlis) jog ten visada visada kryps vyrų akys. Ir nesvarbu nori jie to ar ne, ir nesvarbu koks jų amžius ar užimama padėtis. Tiesiog moteris išspinduliuoja labai stiprią energetiką, kuri sustiprėja atidengus kūną būtent tose vietose. Ir savaime ten krypsta žvilgsnis. O žvilgsniu tuo metu yra "suvalgoma" tavo energija. Tai nei gerai, nei blogai. Tiesiog taip yra. Ir nesistebėk, kad po tokių Tavo pasivaikščiojimų - nebeturi jėgų. Tad jeigu nenori būti "energetinių vampyrų" auka - nereiktų savęs per daug rodyti.
5. Stenkis vengti kelnių. Tai labai priduoda vyriškumo tiek išvaizdoje, tiek moteriškose energijose. O vyrai su vyrais retai kada draugauja taip, kaip Tau to norėtųsi. ;)
6. Nebūk "Barbė". Viskas rožine spalva ir daugybė kaspinėlių. Nes su "Barbėmis" vyrai tiesiog žaidžia, kaip su lėlytėmis.

Taigi, būk moteriška. Ir Tau pavyks.

Visada Tavo,
Valentina Butautienė
Damų akademijos darnių santykių ekspertė.
www.damuakademija.lt

 

Paskelbta: 2014.02.26