Dabarprisijungę:
442 568
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Kur dingsta vaikinai?

Klausimas: Gana dažnai susitikinėju su vaikinais. Pasimatymų scenarijus kaskart būna labai panašus: susitinkame kavinėje, kine, praleidžiame kelias valandas drauge ir išsiskiriame, sutarę susimatyti greitu metu. Tačiau po tokių pasimatymų vaikinai man tampa abejingi arba ima bendrauti šalčiau, rečiau... Kokias klaidas aš darau? Galbūt išgąsdinu tuos vyrukus?... Tačiau kaip?...
Miss X.

Atsakymas: Sveika, Miss X,
Sveikinu, Tu pastabi. Kitos moterys ar merginos ima kaltinti vyrus, jog "visi jie tokie", o Tu atsigręžei į save ir ieškai priežasties savyje. Džiugu.
Taip, dauguma šiuolaikinių moterų daro labai daug klaidų eidamos į pasimatymus... Taigi, svarbiausia savęs negraužk, nes ne viena Tu tokia. Išmokti sutikti tinkamą vyrą, kaip jį atpažinti, kaip nuo pirmų akimirkų kurti darnius tvirtus santykius - mes moteris mokome bent du mėnesius. Tai nėra taip paprasta. O dabar papasakosiu apie kelias esmines klaidas.
Pirmiausia - reiktų nuspręsti ko Tu nori iš santykių. Jeigu tai bus tiesiog lengvas flirtas - tada strategija paprasta - kuo greičiau apsukti jam galvą. Aišku tai ir nėra taip paprasta, kaip atrodo. Nes trumpi sijonai ir iškirptės šiuolaikinių vaikinų jau taip stipriai nebeveikia...
Bet jeigu nori rimtų ilgalaikių santykių - tada viskas visiškai kitaip. Ir teks pasistengti. Tam, kad vėliau ilgą laiką, o gal net visą gyvenimą stengtųsi jis.
Yra sakoma, kad tikra moteris iš bet kurio vyro per pusantrų - du metus gali padaryti visiškai sėkmingą ir turtingą, t.y. vyrą tokį, kokio jai reikia. Ir tai tiesa, nes per mūsų kursus daugybę kartų moterys tai įrodė. Kaip tai pradėti daryti?
Tu turi būti KARALIENE. Juk nori pačio geriausio vaikino - tiesa? Tai, Brangioji, ir turi pati tapti GERIAUSIA. Tai nepaprasta, bet įmanoma.
Dabar įsivaizduok, kad Tu jau dabar KARALIENĖ arba PRINCESĖ. Kaip ji duotų savo telefono numerį? Su kuo ji bendrautų?
Taip, ji telefono numerį duoda tik išrinktiesiems. Ir visada visada pasiima jo telefono numerį. Tai būtina. Kitaip iš karto susidaro lengvai prieinamos moters įvaizdis - "telefono numerį dalina visiems". O Tu juk nenori tokios nuomonės apie save?
Tada tiksliai pasakyk jam, kada Tau galima skambinti. Tokie pasakymai: "skambink bet kada", "aš visada laisva" - visiškai netinka. Suprask, kad vyrai - užkariautojai. Ir lengvai prieinamos moterys jiems nėra vertybė. O Tu juk nori būti vertybe - taip? Tai ir elkis kaip vertybė. Tik nereikia puikuotis ir nereikia arogancijos. Tu pirmiausiai turi pradėti vertinti save, tada Tave pradės vertinti ir aplinkiniai. Taigi, tiksliai ir maloniai sakai: "Aš labai lauksiu Tavo skambučio nuo X val. iki X val.". Jeigu nepaskambino arba pavėlavo - ką padarysi... Neatsiliepi. Jeigu jis taip sau leidžia elgtis santykių pradžioje - kas bus vėliau?
Pirmą kartą kai skambina - neatsiliepi. Pažiūrėk, ar jis tikrai pasiryžęs pasistengti. Antrą kartą atsiliepi po keleto signalų DŽIAUGSMINGU BALSU. Vyrams labai patinka, kai moterims gera ir malonu juos girdėti. Taip Jam ir pasakyk: "Man labai malonu Tave girdėti, Tomai". Būtinai paminėk jo vardą - vardas vyrams - pats gražiausias žodis pasaulyje (tai verta įsidėmėti).
Kaip tartis dėl susitikimo? Tą pačią dieną jokiu būdu nesusitik. Jam gi reikia Tave užkariauti. Maloniai paprašyk, kad jis paskambintų Tau rytoj tuo laiku, kurį Tu pati nurodysi. Antrą kartą vėl labai džiaugsmingai kalbėk. Bet ne per daug. NETARŠKĖK! Tu gi - KARALIENĖ. O karalienės be reikalo žodžių nemėto. Ir kaip tikriausiai pastebėjai - KARALIENES VISI GERBIA.
Susitark dėl susitikimo.
Taigi, čia aptarėme tik pačią pradžią. Dar reiktų paminėti, kad naktiniuose klubuose ir panašiose vietose užmegzti santykiai retai būna darnūs ir ilgalaikiai (aišku išimčių visada yra...). Tad atkreipk dėmesį į tai, kur pažindiniesi su vaikinais -  tokią nuomonę ir susidaro jie apie Tave. O jų nuomonė pradžioje santykių - tai svarbiausia dalis tvirtam pamatui, ir gal net šeimai, jeigu Tu to norėsi.
Brangioji, Miss X, kaip matai - būti tokia mergina, kurią vertintų vyrai - nėra sunku, bet tam reikia pakankamai nemažai žinių. Bet Tau tikrai pavyks, jei tik labai norėsi. Ir mes Tau kiek galėdami padėsime.


Visada Tavo,
Valentina Butautienė
Damų akademijos darnių santykių ekspertė.
www.damuakademija.lt

Paskelbta: 2014.02.21