Dabarprisijungę:
264 340
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Pirmasis pasimatymas

Klausimas: Sveiki, esu 23 metų vaikinas iš Kauno. Studijuoju universitete, tad aplink mane nuolat sukiojasi šimtai gražių merginų. O aš žinoma tuo mėginu pasinaudoti ir kartas nuo karto kurią pasikviesti į pasimatymą. Tad norėjau paklausti, kokios būtų pagrindinės gero ir nusisekusio pasimatymo taisyklės?

Atsakymas: Sveikas, o kokiame universitete studijuoji? Keista, kad tokie skaičiai sukiojasi gražių merginų. Visų pirma – klausimas toks: kokį tu telefono numerį gauni iš merginų? Nes moteris gali iš mandagumo tėkšti telefono numerį, nebūnant visiškai jokios seksualinės traukos, arba dėl tavo turėjimo „kiaušų“ pasakyti ir dominuoti – jai gali sukilti trauka taip kad ji tikrai tavęs nematys kaip „draugelio“.

Taigi jeigu moki trauką sukelti ir tau moteris duoda numerį dėl to, jog priešais save mato vyrą su kuriuo tik mylėsis, o nestums į draugų zoną, tuomet pirmyn apie pasimatymus.

Tu, kaip vyras turi išspręsti logistikos klausimus. Pagrindinė problema vyrų yra ta, kad jie ateina į pasimatymą ir nežino ko jie čia atėjo ir viską nori daryti pagal merginą. Taip juo, kaip vyru, moteris praranda susidomėjimą ir pasitikėjimą. Vyras be tikslo yra neseksualus. Logistika – yra tai, kur tu moterį vesiesi, kokias vietas parinksi?

Pirmąją vietą aš rekomenduoju žemos energijos, kur jūs abu galite išgerti kavos ar arbatos. Prieš tai jai liepi į pasimatymą pasiimti sportbačius. Toje vietoje ne ilgiau kaip 40 minučių, - nes pasidaro nuobodu. Toje vietoje šnekatės ką veikėte šiandien, kaip praėjo savaitė. Po to tu jai pasakai:

„Važiuojam, tave pamokinsiu žaisti stalo tenisą“ – imi jos ranką, dominuoji. To pasėkoje tarp jūsų kyla seksualinė energija. Taigi čia yra antroji – aukštos energijos vieta, per kurią jūs su moterimi liesitės, tu ją pamokinsi mušti rakete, žaisite žaidimus ir bus linksma.

Trečioji vieta – vėl žemos energijos, per kurią privalai ją bučiuoti, nes kitaip tapsi jai draugas. Tai gali būti tiesiog važiavimas kartu pavalgyti, dažnai po kažkokio sporto išalkstate ir norite pavalgyti. Ją nusiveži pavalgyti ir kai sėdite ramiai pradedi glostyti jos plaukus ir pasakai jai:

„Pažaiskime žaidimą: „akys, lūpos“. Tas kuris pirmas nusuks veidą į šoną – pralaimės“ – jeigu tvirtai, aiškiai, užtikrintai pasakai, - ji žais. Jei suabejosi savimi bent dalele sekundės – ji nežais. Čia bežaidžiant paimi ir ją bučiuoji apkabinęs rankomis taip, kad negalėtų galvą nusukti ir pats pirmas nutrauki bučinį, kad ji dar labiau norėtų sekantį kartą.

4 –oji vieta gali būti tavo namai, arba tiesiog nutraukti pasimatymą. Aš tau daviau tik mini pagrindus, yra daug daugiau rimtų ir galingų technikų kaip vilioti moteris per pasimatymus, kad jos prie tavęs būtų dar laimingesnės. Tai dar kartą apibendrinant:

Žema energija – Aukšta energija – Žema Energija – Namai arba nutraukimas pasimatymo

Iš asmeninės patirties: buvau atradęs techniką, kaip susitikus tik žemos energijos vietoje iš karto parsivesti merginą namo, tačiau tik su 5-15 procentų merginų teeidavo pasimylėti. Kodėl? Todėl, kad tarp mūsų nesusikurdavo ryšys, mes praleisdavome aukštos energijos vietą. Būtent per šią vietą ir susikuria tarp dviejų skirtingų lyčių ryšys.

Mano mokiniai pradėjo irgi tingėti ir išmesdavo aukštos energijos vietą. To pasėkoje pasimatymai pasidarydavo nuobodūs ir moteris suvilioti būdavo be proto sunku. Sėkmingiausi mokiniai būdavo tie, kurie turėdavo ratio 4/4. Vadinasi kur eis su mergina, kiek ten laiko bus ir ką ten darys – viską jie spręsdavo ir jokios kontrolės neperduodavo moteriai. Iš keturių sprendimų visus keturis jie priimdavo. Tokie mokiniai pasiekdavo įspūdingų rezultatų. Kodėl?

Jeigu tu bent vieną sprendimą duodi priimti moteriai – ji pasiima vyriškąją rolę ir pasimatymą nuveda į jos pasaulį. Ji nueina su tavimi į jos būtas kavines, į jos būtas sporto vietas ir t.t. Tos senos vietos jai nekelia naujų emocijų, o kai tu vediesi į savo vietas – jai tai yra naujas pasaulis ir vidinė energija tarp jūsų kyla.

Psichologas ir Šokių mokytojas

http://www.patrauklusvyras.lt

Paskelbta: 2014.02.21