Dabarprisijungę:
458 568
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Apie ką nekalba vyrai: moterų klaidos lovoje

 

Kuri moteris nėra aptarinėjusi su draugėmis vyriškos elgsenos keistenybių? O juk ir moterys padaro nemažai klaidų miegamajame. Įsidėmėkite dažniausias moterų klaidas ir pasistenkite niekada jų nedaryti, jei norite būti savo mylimajam pati brangiausia.

Sąmojingi juokeliai: nesilinksminkite lovoje

Neįtikėtina, tačiau faktas – nuogas žmogus praranda humoro jausmą. Netinkamas juokelis gali padaryti galą romantiškai nakčiai. Jei sumanysite pasišaipyti iš vyro kūno sudėjimo, judesių ar intymių įpročių, būkite nusiteikusios jo daugiau nepamatyti niekada. Vyrai mėgsta linksmas moteris, tačiau humoras ir seksas – nesuderinami dalykai.

Teritorijos žymėjimas: nepalikite pėdsakų

Kiekvienas vyras svajoja apie aistringą meilužę, bet retas kuris nori, kad apie jos egzistavimą žinotų visi. Bučinių mėlynės, įdrėskimai, kandžiojimo žymės yra suvokiami kaip moters bandymai pažymėti savo teritoriją, savotiškai pasisavinti partnerį. Sekse taip pat egzistuoja tam tikros etiketo taisyklės. Tokie meilės ženklai netoleruotini.

Mis Netobulybė: pamirškite savo figūrą

Vyrus apskritai erzina moters jaudinimasis dėl savo išvaizdos. O mylintis tai tiesiog išveda juos iš kantrybės. Patikėkite, jei visą laiką galvojate, kaip atrodote iš šalies, vyras tikrai tai pastebės. Niekam nebus įdomi meilužė, kuri beveik nekreipia dėmesio į procesą ir visą laiką galvoja, kaip tokioje padėtyje atrodo jos krūtys. Atsipalaiduokite! Jei vyras geidžia jūsų, vadinasi, jam nesvarbu, kad ant jūsų sėdmenų išryškėjęs celiulitas ar liemenį apsunkino pora papildomų kilogramų. Jei nuolat kreipsite partnerio dėmesį į savo trūkumus, jis tikrai apie juos susimąstys.

Šiaurės ašigalis: nebūkite abejinga

Jeigu jūs atsidūrėte po viena antklode, kvaila vaidinti Sniego karalienę, kurios visai nedomina seksas. Neprieinamumas gali įkaitinti aistrą tik pradinėje flirto stadijoje. Kai pereinama prie sekso, vyras nori matyti, kad jis kaitina jus ne mažiau negu jūs jį. Antraip, kam visas tas vargas? Iš dviejų moterų – pasaulinio lygio gražuolės, kuri mylintis nutaiso miną, kad visa tai jos neliečia, ir negražios, bet nuoširdžiai mėgstančios seksą meilužės – dešimt iš dešimties vyrų pasirinktų antrąją. Nesivaržykite, demonstruokite savo jausmus – tai uždega vyrą ir verčia jį jaustis didvyriu. O savimeilė, kaip žinome, yra svarbiausia vyro erogeninė zona.

Žvėriška aistra: nepersistenkite vaidindamos

Tai, kas gražiai atrodo pornografiniuose filmuose, gali būti netinkama realiame gyvenime. Nepervertinkite savo aktorinių sugebėjimų ir nesistenkite vaidinti beprotiškos aistros, jeigu jos nejaučiate. Bet kuris vyras, turintis šiek tiek erotinės patirties, supranta, kad nuo vieno bučinio moters negali apimti aistros konvulsijos, ir sugebės atskirti tikrą orgazmą nuo falsifikato. Maždaug 70 proc. moterų kartkartėmis imituoja palaimos viršūnę ir tiek pat vyrų žino, kad jų partnerės kartkartėmis virsta aktorėmis.

Pokalbių šou: patylėkite

Miegamasis – netinkama vieta intelektualiems pašnekesiams. Užsiimdamas seksu, vyras sugeba susikoncentruoti tik į vieną dalyką: arba į seksą, arba į pokalbį. Tokia jo fiziologija: už susijaudinimą atsakinga viena smegenų dalis, už kalbą – kita. Atodūsiai ir aikčiojimai kaitina vyrą, o nesibaigiantys klausimai tema „Ar tau gera su manimi?“ tik blaško jį ir erzina. Geriausia meilužė – tylinti lovoje.

Aš ne tokia: neįsižeiskite

Netradicinius sekso būdus įvairūs žmonės vertina skirtingai. Vieniems gali patikti vibratoriai ir vaidmenų žaidimai. Kitiems tie dalykai kelia siaubą. Jei vyras siūlo jums nepriimtiną dalyką, nereikia įsižeisti ir pareikšti, kad tokie dalykai žemina jūsų orumą. Po tokio griežto atsako vyras pasijaus kvailiu ir iškrypėliu, o tai nepadės jo erekcijai. Atsisakykite taktiškai arba sutikite. Išbandysite kažką nauja. Gal jums net patiks.

Reitingas: nelyginkite

Kas sakė, kad partneris nori išgirsti, kad bučiuojasi geriau už Vytą, yra šimtą kartų išradingesnis už Arūną, o jo pasididžiavimas – didesnis už Jono? Jis tikrai nemano, kad anksčiau gyvenote vienuolyne, bet priminti jam apie buvusius partnerius nederėtų. Juo labiau lyginti jo su jais.

Gražuolė pabaisa: rūpinkitės savo išvaizda

Vyrai ramiai reaguoja į smulkius savo partnerės išorės trūkumus, bet pakęsti negali nevalyvų moterų. Purvini užkulniai, nusilupęs nagų lakas, lizdai pažastyse, nudėvėti drabužiai, neplauti plaukai niekam nesukelia geismo. Net jeigu jūs bendraujate daugybę metų, vyras vis tiek nori matyti damą, o ne kūtvėlą. Vyras veikiausiai nesusipras, kad moteris praleido visą dieną SPA salone, neatkreips dėmesio į naują pedikiūrą ir šukuoseną, užtat visišką jos nesirūpinimą savo išvaizda jis tikrai pastebės.

Leisk dabar man: rodykite iniciatyvą

Santykių pradžioje vyrui yra įdomiau būti medžiotoju nei auka. Dauguma stipriosios lyties atstovų mano, kad pirmą kartą iniciatyvą turi rodyti jie. Toliau vyrai tikisi partnerės entuziazmo. Moters iniciatyva – galingas ginklas, neverta jo ignoruoti.

 

Paskelbta: 2013.10.15