Dabarprisijungę:
382 486
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Tekila SAUZA ir Boogaloo pristato: Nicola Conte klube Gravity.

Šį penktadienį, vasario 22 dieną, tekila „Sauza“ pristatomame vakarėlyje Vilniaus klube Gravity pasirodys madų sostinės Milano VIP vakrėlių žvaigždė Nicola Conte. Šio lounge, bossa nova, latin, nujazz, ar net svingo muzikos kūrėjo, didžėjaus, galiausiai, spalvingos asmenybės iš Italijos vizito Lietuvoje buvo laukiama ne vienerius metus. Svečiui talkins serijos bosai, „Boogaloo“ didžėjai Tomas Boo ir Justas Fresh.


Nicola Conte yra tikras Gilles Peterson, Jazzanova, Dimitri From Paris numylėtinis. Subtilų muzikinį skonį turintis italas yra menininkas iš didžiosios M. Jis gitaristas, dainininkas, džiazmenas, aktorius, tapytojas, o paskutinius dešimt metų ir didžėjus, ko jis tik nepadaręs per savo dvi dešimtis trunkančią karjerą. Nicola sukūrė tris nuostabius bossanova, jazz, latin stiliaus albumus „Other Directions“, „Jet Sounds“, „Bossa Per Due“ ir juos pristatydamas kelis kartus apkeliavo visą pasaulį.

Prie vakarėlių prabangiausiuose pasaulio klubuose bei uždaruose vakarėliuose pripratęs Nicola Conte jau sukėlė galvos skausmo klubo atstovams. Keturiolikos puslapių jo kontrakte atlikėjas užsiprašė Lietuvoje neparduodamo daugiau nei 1000 Lt kainuojančio šampano, sušio, vaisių. Pats keisčiausias prašymas – tai, kad „Gravity“ jis norėtų matyti balta staltiese uždengtą stalą keturiems asmenims, ant kurio būtų pamerkta šviežių gėlių puokštė...
Paskelbta: 2008.02.21