Dabarprisijungę:
416 420
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Jei susitikinėjate su vyru, kuris turi vaikų...

Manėte, kad sutikote svajonių vyrą. Jis protingas, patrauklus, paslaugus, atidus ir mylintis... Pradedate planuoti ateitį kartu, bet netikėtai paaiškėja, kad jūsų planuose turi atsirasti vietos ne tik jam, bet ir jo vaikams. Nežinote ko griebtis? Gal jums padės mūsų patarimai.

1. Pasikalbėkite

Išgirskite, kokie jo lūkesčiai ir gerai pagalvokite, ar įsivaizduojate save auginančią ne savo vaikus. Jei nuspręsite kurti ateitį su vyru, kuris turi vaikų, turėsite juos pamilti ir jais rūpintis. Jei abejojate, ar esate tam pasiruošus, nutraukite santykius kuo anksčiau, nes vėliau bus daug skaudžiau ir jums, ir jam, ir jo vaikams.

2. Nepradėkite planuoti vestuvių per anksti

Dauguma moterų yra įsitikinusios, kad vyras su vaikais yra pasiruošęs vesti kiekvieną moterį, kuri tik jam parodys dėmesį. Netiesa. Daugelis vienišų tėvų ieško neįpareigojančių santykių, kurie leistų atsikvėpti nuo namų rutinos. Dažnai jie kratosi atsakomybės rasti vaikams „pamotę“.

3. Neskubėkite

Psichologai pataria neskubėti ir su vyro vaikais susipažinti po trijų mėnesių santykių, bet ne anksčiau. Neturėtumėte rodytis vaikams, kol jūsų santykiai nėra pakankamai ramūs ir stabilūs. Taip pat nereiktų pažindintis su vyro vaikais, jei abejojate santykių ateitimi.

4. Nepersistenkite

Pirmasis susitikimas su vyro vaikais sukels jums daug emocijų, bet pasistenkite išlikti rami. Būkite draugiška, bet nepersistenkite, nepulkite žaisti, siūlyti dovanų ir pan. Dauguma moterų vos susipažinusios puola vaidinti motinas, bet tokiu būdu tik nuteiksite vaikus prieš save. Būkite draugiška, kantri, bet nepulkite padėti, jei jūsų niekas neprašo.

5. Įsitinkinkite, kad norite tapti „pamote“

Kad ir kaip gąsdintų šis žodis, nes pasakose pamotės būna piktos ir žiaurios, jei nuspręsite susieti savo gyvenimą su vyru, kuris turi vaikų, turėsite tapti jiems mama. Ilgai ir kantriai turėsite įrodinėti, kad galite būti kitokia pamotė nei pasakose, bet tikriausiai niekada nebūsite taip vertinama, kaip tikroji mama. Vis dėlto meilė, pagarba ir laiminga šeima gali atpirkti visus rūpesčius ir pastangas, tik ar esate pasiruošusi tokiai didelei atsakomybei?

 

Parengė Karolina Medonė | Alfa.lt

 alfa.lt

Paskelbta: 2012.09.14